ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ракетній бригаді передали частку мощів святої Варвари

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Січня 2020, 15:01

Сьогодні на Хмельниччині всі підрозділи ракетної бригади отримали почесні прапори і стрічки із зображенням святої Варвари.

Нагадаємо, що почесне найменування «Свята Варвара» бригаді присвоєно 6 грудня 2019 року. Тоді командир бригади полковник Федір Ярошевич отримав від Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Володимира Зеленського відповідну стрічку до Бойового прапора.

Нині кожен із підрозділів бригади в урочистій обстановці отримав освячені почесні прапори.

Військовій частині ракетників передали частку від мощів святої великомучениці Варвари, мощі якої зберігаються у Володимирському соборі міста Києва.

– Це велика і значуща для нас подія. Церква небесна і земна – один живий організм. Сьогодні ми отримали частинку мощів великомучениці святої Варвари. Вони благословенні митрополитом Хмельницьким і Кам’янець-Подільським Антонієм. Свята великомучениця Варвара в усьому світі є покровителькою ракетних військ і артилерії. І ми молимося сьогодні до неї, аби вона заступилася за всіх наших військовослужбовців, за їхні сім’ї, родини і за Україну, – розповів капелан частини архімандрит Даниїл Тарнавський.

Позаштатний кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить