ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Учасники АТО/ООС Дніпропетровщини можуть отримати 1000 євро на розвиток власного бізнесу

Новини Соціальний захист військовослужбовців
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Січня 2020, 11:08

1000 євро – на започаткування бізнесу або розвиток власної справи. Бійці АТО/ООС з Дніпропетровщини можуть отримати грант від Євросоюзу.  Про це йдеться на сайті Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

«Вже не перший рік в області реалізується проєкт, спрямований на реінтеграцію ветеранів АТО/ООС. Запрошуємо долучитися до програми бійців, які вже мають власну справу чи тільки прагнуть започаткувати бізнес. Відібрані учасники отримають до 1000 євро на обладнання та зможуть відвідати професійні тренінги. Перша зустріч відбудеться у Дніпрі вже 21-22 січня», – розповіла Наталія Шуліка.

Щоб взяти участь у конкурсному відборі, слід заповнити анкету на сайті. Деталі за телефоном: 068 19 11 084.

Проєкт «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей» впроваджується у Дніпропетровській, Київській та Львівській областях. Його реалізує Міжнародна організація з міграції за підтримки Європейського Союзу.

Читайте нас в Telegram
«У небі понад 100 БПЛА» — Президент попередив про нові хвилі дронових атак рф протягом дня

Президент України Володимир Зеленський попередив про можливі нові хвилі російських дронових атак протягом дня.

1500 км від кордону: Сили оборони уразили ключовий вузол перекачування російської нафти
1500 км від кордону: Сили оборони уразили ключовий вузол перекачування російської нафти

Сили оборони України уразили лінійну виробничо-диспетчерську станцію «Нурліно» в Башкортостані — на відстані 1500 км від українського кордону.

Роботизований штурм у Костянтинівці: удар з тилу поховав ворожу ДРГ під руїнами багатоповерхівки
Роботизований штурм у Костянтинівці: удар з тилу поховав ворожу ДРГ під руїнами багатоповерхівки

У Костянтинівці Сили оборони буквально поховали під руїнами багатоповерхівки одразу вісьмох окупантів, які просочилися до міста для вчинення диверсій.

Понад 20 окупантів: бійці бригади імені короля Данила показали розгром ворожої колони на підступах до Часового Яру
Понад 20 окупантів: бійці бригади імені короля Данила показали розгром ворожої колони на підступах до Часового Яру

Після досить тривалої перерви російські окупанти знову спробували висунутися в напрямку українських позицій не малими штурмовими групами, а цілою колоною.

«Живуть тиждень-два»: у Гришиному росіяни зазнають значних втрат
«Живуть тиждень-два»: у Гришиному росіяни зазнають значних втрат

На Покровському напрямку, у зоні відповідальності 155-ї бригади, українські дронарі «перерізають» логістику рф та завдають мідл-страйк ударів по тилу окупантів.

Цілий «підземний завод»: пілоти «Фенікса» показали власне виробництво боєприпасів до БПЛА
Цілий «підземний завод»: пілоти «Фенікса» показали власне виробництво боєприпасів до БПЛА

Головний відділ безпілотних авіаційних систем «Фенікс» облаштували собі власне виробництво боєприпасів до своїх БПЛА.

ВАКАНСІЇ
Номер обслуги, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Командир відділення в ЗСУ

від 21000 до 120000 грн

Петропавлівка

Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)

Водій кат В

від 21000 до 121000 грн

Миколаїв

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Фельдшер

Київ

Військова частина А7039

Бойовий медик

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

--- ---