ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За результатами службового розслідування полковника Олексія Ноздрачова понижено у посаді 

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Січня 2020, 19:05 1

Інформація щодо результатів службового розслідування відносно начальника Управління цивільно-військового співробітництва ЗС України полковника Олексія Ноздрачова

Військовою службою правопорядку у Збройних Силах України завершене службове розслідування щодо оприлюднення начальником Управління цивільно-військового співробітництва ЗС України полковником Олексієм Ноздрачовим заяв, що виходять за межі його службових обов’язків. У ході розслідування військовослужбовець надав вичерпні пояснення та, зокрема, пройшов ретельну процедуру опитування з використанням поліграфу. Обставини та умови події також були всебічно вивчені фахівцями військової контррозвідки Служби безпеки України.
Під час розслідування встановлено, що стороннього впливу на полковника Олексія Ноздрачова не було. Водночас, офіцер грубо порушив вимоги нормативно-правових актів, що регламентують діяльність військових службових осіб.
За результатами службового розслідування полковника Олексія Ноздрачова притягнуто до дисциплінарної відповідальності – пониження у посаді.
Подальше проходження служби військовослужбовцем не буде пов’язане з керівництвом підрозділом цивільно-військового співробітництва Генерального штабу ЗС України.

Військова служба правопорядку у Збройних Силах України

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини