ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Топ-10 найважливіших меседжів засідання Комісії Україна-НАТО та зустрічей із керівництвом Альянсу

Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 16 Січня 2020, 17:17

Під час засідання Комісії Україна-НАТО на рівні послів у штаб-квартирі Альянсу були обговорені актуальні питання взаємодії України з НАТО.

  1. Україна активізувала зусилля, щоби приєднатися до послуг та партнерств Агенції НАТО з підтримки й постачання (NATO SupportandProcurementAgency – NSPA). Так Україна матиме повноцінний доступ до системи закупівель Альянсу.
  2. Українські виробники зможуть брати участь у тендерах НАТО та продавати свою продукцію іноземним замовникам, а також наближатися до стандартів Альянсу.
  3. Україна має стати учасницею Програми розширених можливостей НАТО з практичних, а не політичних міркувань, адже це сприятиме оперативному обміну розвідувальними даними, поглибленій взаємодії з Альянсом та підвищенню безпеки, зокрема у Чорноморському регіоні.
  4. Програма розширених можливостей не входить до треку інтеграції України до Альянсу та курсу на набуття членства в НАТО. Задля цього в України є інструмент Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО.
  5. 5-9 жовтня цього року в Одесі пройдуть спільні навчання України й НАТО «Непорушна стійкість – 2020». Учасники з України та держав-членів НАТО відпрацьовуватимуть алгоритми дій у кризових ситуаціях, які можуть виникнути в Чорноморському регіоні.
  6. Альянс висловив готовність підтримати комплекс реформ сектору безпеки України.
  7. Представники Альянсу наголосили, що активізація заходів, спрямованих на боротьбу з корупцією, забезпечення незалежності судової гілки влади та реформування СБУ, є вкрай актуальними для України.
  8. У лютому-березні 2020 року заплановано проведення семінару з представниками української оборонної промисловості щодо порядку безкоштовної реєстрації українських підприємств в електронному каталозі NSPA для виробників оборонної продукції.
  9. Зміна влади в Україні у 2019 році призвела до нової динаміки процесу реформ та швидкого ухвалення ключових реформаторських законів, які довго були відкладеними.
  10. Представники Альянсу позитивно оцінили тогорічну Річну національну програму.

Нагадаємо, що Комісію Україна-НАТО було створено з метою вироблення рішень, спрямованих на розвиток відносин між Україною та НАТО, загальної оцінки стану розвитку відносин як у рамках програми «Партнерство заради миру», так і діяльності у військово-політичній сфері в контексті імплементації річних планів співробітництва, огляду процесу планування.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Ошукала пораненого військового на 700 тисяч гривень: у Києві викрили аферистку
Ошукала пораненого військового на 700 тисяч гривень: у Києві викрили аферистку

Правоохоронці викрили 41-річну киянку, яка під час воєнного стану ошукала військовослужбовця ЗСУ, котрий був тяжко поранений.

Попереджав росіян про атаки БПЛА: суд виніс вирок «кроту», який зливав ворогу дронові операції ЗСУ
Попереджав росіян про атаки БПЛА: суд виніс вирок «кроту», який зливав ворогу дронові операції ЗСУ

Російського агента, який передавав росіянам інформацію про дронові операції Сил оборони, засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

«Drone Deal» і захист неба — Україна домовилася про новий формат співпраці з Литвою та Латвією
«Drone Deal» і захист неба — Україна домовилася про новий формат співпраці з Литвою та Латвією

Україна розширює співпрацю з європейськими партнерами у сфері дронів та протиповітряної оборони.

Як на параді: російські штурмовики атакують без техніки
Як на параді: російські штурмовики атакують без техніки

Пілоти штурмового батальйону «Чорний лебідь» 225-го штурмового полку зробили добірку схожий уражень піхоти окупантів.

«Масовані штурми технікою відійшли в минуле»: Олександр Сирський про тактику росіян на Олександрівському напрямку
«Масовані штурми технікою відійшли в минуле»: Олександр Сирський про тактику росіян на Олександрівському напрямку

На Олександрівському напрямку російська армія дедалі рідше застосовує великі механізовані штурми, роблячи ставку на дрони, артилерію та малі піхотні групи.

«Запоріжжя має відчути результат»: у регіоні тестуватимуть нову систему захисту неба та запускають приватне ППО
«Запоріжжя має відчути результат»: у регіоні тестуватимуть нову систему захисту неба та запускають приватне ППО

На території Запоріжжі упродовж місяця розгорнуть нову інноваційну систему ППО, а паралельно стартує пілотний проєкт «приватної ППО».

ВАКАНСІЇ
Старший стрілець-оператор, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Механік, військовослужбовець | Військова частина А2166

від 24000 до 54000 грн

Львів, Львівська область

водії в Збройні Сили України

від 20100 до 123000 грн

Харків, Харківська область

Інспектор прикордонної служби

від 20000 до 25000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Головний сержант

від 53000 до 123000 грн

Вся Україна

61 окремий батальйон Сил ТрО

Начальник інженерної служби

від 30000 до 60000 грн

Знам'янка

Військова частина А1201

--- ---