ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Майже 20 кілотонн боєприпасів перевезли у 2019 році автомобілісти частин Повітряних Сил

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Січня 2020, 13:56 1

В Об’єднаному центрі матеріально-технічного забезпечення Повітряних Сил новий навчальний рік розпочався з закріплення за особовим складом нової військової техніки. Як розповіли журналістові АрміяInform, ще наприкінці 2019 року вони отримали 5 новеньких військових вантажних автомобілів МАЗ-6317. До речі, одна з вантажівок уже вирушила до району виконання завдань за призначенням, де, власне, наразі й перебуває більша частина автомобільного батальйону Об’єднаного центру.

— Ми з вами прожили вже п’ятий воєнний рік. Торік частинами забезпечення Повітряних Сил було перевезено майже 20 кілотонн боєприпасів. І основна заслуга в цьому саме вашої військової частини! — сказав, вітаючи особовий склад військової частини з початком нового навчального року, тимчасовий виконувач обов’язків начальника штабу логістики Командування Повітряних Сил полковник Сергій Ємельяненко.

Також він розповів про завдання, що стоять у новому навчальному році перед військовою частиною зокрема та логістикою Повітряних Сил в цілому.

— Попереду — великі зміни, які вже розпочато, — зазначив офіцер. — Триває формування Командування логістики. Розширюється і ваша частина — найближчим часом до її складу ввійде спочатку дві, а згодом ще дві потужні ремонтні бази.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини