ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Про цілі Міністерства оборони на найближчі два роки розповів Андрій Загороднюк

Новини
2 Січня 2020, 14:19
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

Очільник оборонного відомства повідомив, що підзвітність і прозорість для Міноборони у складі уряду — не порожні слова. Про це Андрій Загороднюк написав у своєму телеграм-каналі та поділився посиланням на Програму діяльності Кабінету Міністрів України.

«Хочете знати про цілі Міністерства на найближчі два роки у сферах захисту України від Росії, соціального забезпечення бійців, антикорупції та інше?» — запитує Міністр у своєму дописі та радить перейти за лінком і знайомитися «з найближчими планами, детальними поясненнями причин проблем, підцілями та програмами заходів із чіткими дедлайнами та відповідальними».

Як зауважує Андрій Загороднюк, Міноборони не діє хаотично чи похапцем. «Ми реформуємо безпеку, маючи конструктивний план та 11 пріоритетів розвитку, серед яких — упровадження стандартів НАТО, безпека Чорноморського регіону, реформа закупівель та інші», — написав він.

АрміяInform нагадує, що у Програмі діяльності уряду стосовно Міністерства оборони України зазначені п’ять цілей-розділів:

  • українець є більш захищеним від воєнних загроз через нову оборонну політику;
  • сили оборони України досягли нових визначених спроможностей, що відповідають військовим критеріям членства України в НАТО;
  • українці мають реальні інструменти цивільного контролю над силами оборони;
  • військовослужбовець має можливості професійного зростання та особливого соціального захисту;
  • рівень корупції в силах оборони суттєво знижено.

Раніше АрміяInform розповідала про п’ять напрямків діяльності та 11 пріоритетів реформи Міністерства оборони.


Провокував військових і виправдовував агресора: блогера з Дрогобича засудили до 5,5 років ув’язнення
Провокував військових і виправдовував агресора: блогера з Дрогобича засудили до 5,5 років ув’язнення

Прокуратура довела в суді вину 43-річного мешканця Дрогобича у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ та виправдовуванні збройної агресії рф проти України.

Зраднику-«кадирівцю» із Дніпропетровщини повідомлено про підозру
Зраднику-«кадирівцю» із Дніпропетровщини повідомлено про підозру

СБУ та прокуратура заочно повідомили про підозру командиру роти «кадирівців», який є вихідцем із Дніпропетровської області

Повітряні перегони на Харківщині: «Хижак» наздогнав і знищив російський «Італмас»
Повітряні перегони на Харківщині: «Хижак» наздогнав і знищив російський «Італмас»

Розрахунок бригади «Хижак» на півночі Харківщини збив російський ударний БПЛА «Італмас».

Десантники знищили 1000 окупантів за час наступальної операції на Олександрівському напрямку
Десантники знищили 1000 окупантів за час наступальної операції на Олександрівському напрямку

За чотири місяці наступальної операції на Олександрівському напрямку бійці 79 окремої десантно-штурмової Таврійської бригади ліквідували 1000 окупантів.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Кропивницький

Старобільський РТЦК та СП

WorkUa Стрілець-санітар

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

WorkUa Зв’язківець, ІТ-фахівець

від 21000 до 121000 грн

Умань

81 окремий батальйон управління

WorkUa Водій-електрик такелажного відділення

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Olx Стрілець. Обирай посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область