ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Зведення стіни на Донбасі — це останній і небажаний варіант вирішення конфлікту

13 Грудня 2019
Зведення стіни на Донбасі — це останній і небажаний варіант вирішення конфлікту

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що зведення так званої стіни на межі з окупованою територією Донбасу — це останній і небажаний варіант вирішення конфлікту на сході країни.

Як передає Офіс Президента, в етері програми «Право на владу» на телеканалі «1+1» глава держави нагадав, що під час нещодавнього засідання Ради національної безпеки і оборони було затверджено п’ять планів реінтеграції Донбасу та повернення наших територій.

— Для мене це (побудова стіни. — Ред.) — не план «Б», а план «остання буква». Це останній план. Я поки що дуже не хотів би, щоб ми застосували саме цей план, бо ця «стіна» — я про це говорив відверто — вона вже є, тобто нам потрібно вирішувати, як повернути людей, їхню ментальність, їхнє розуміння, що вони українці. Це дуже важливо, — сказав Президент, відповідаючи на запитання, коли влада може піти на реалізацію плану «Б» — зведення так званої стіни.

Глава держави підкреслив, що необхідно рухатися вперед і шукати шляхи розв’язання проблеми.

— П’ять років чекати, стріляти та втрачати українців ми точно не збираємося, — зазначив Володимир Зеленський.

Президент також наголосив, що якщо буде побудована справжня стіна, то це вже буде інша «держава», яку Україна не визнає.

— Ми детально проробляли ці плани. Ми розуміємо, що якщо буде стіна, то нам потрібно буде створити всі умови для українців, які перебувають на тимчасово окупованих територіях і відчувають себе українцями, щоб вони приїхали до нас. Бо за стіною тоді буде інша навіть не держава, а — вибачте за таке слово — інша місцевість, де будуть лише бойовики, — сказав він.

Читайте нас у Facebook
Новини