ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Харкові на базі шпиталю для ветеранів війни планують відкрити центр реабілітації

28 Грудня 2019
У Харкові на базі шпиталю для ветеранів війни планують відкрити центр реабілітації

Військовий комісар Харківського облвійськкомату полковник Юрій Калгушкін і голова Харківської ОДА Олексій Кучер зустрілися з керівниками громадських організацій та волонтерами, які опікуються захисниками України.

– Хочу вас послухати, – першим звернувся до волонтерів Олексій Кучер. – Можливо, якась допомога потрібна від мене і облдержадміністрації. Ми обов’язково у межах своїх повноважень підключимось.

А полковник Юрій Калгушкін подякував патріотам України за багаторічну турботу про його бойових побратимів.

– Дуже приємно спілкуватися з вами, разом працювати над різними соціальними проєктами і завжди відчувати лікоть друга. Також маю велику честь передати щиру подяку від керівництва оборонного відомства й командування Генерального штабу та нагородити армійських волонтерів заохочувальними відзнаками – медалями «За сприяння Збройним Силам України, – зауважив офіцер.

Далі за круглим столом військові, держслужбовці й громадські активісти обговорили низку актуальних питань.

Так, волонтерка ГО Help Army Олена Шержукова звернулася за підтримкою щодо організації постійної роботи реабілітаційного центру для ветеранів АТО/ООС. Центр, що донедавна працював на базі дитячого табору одного з підприємств, хочуть закрити.

– Є велика проблема стосовно нового центру реабілітації військових саме з важкими хворобами, після ампутації, та тих, хто не може ходити. Нам дуже потрібна ваша участь у цьому напрямку, – розповіла волонтерка.

Заступник голови Харківської ОДА Михайло Черняк повідомив про проєкт створення центру реабілітації на базі міського шпиталю для ветеранів війни. Реалізовувати ці задуми планують уже з наступного року.

Інший представник ГО Help Army Андрій Шейнін попросив допомоги в проведенні чергового етапу «Ігор героїв», які відбудуться в Харкові на початку лютого 2020-го, а також в організації щорічного «Вертеп-фесту». Озвучив він і труднощі щодо діяльності їхніх давніх партнерів із ГО «Цивільний повітряний патруль».

– Вони допомагають нам, виконують термінові вильоти по всій Харківщині туди, де швидка допомога не встигає доїхати до хворого, де немає кваліфікованих лікарів. А в пілотів катастрофічно бракує пального. Але ж хіба виразиш у грошах ціну людського життя? – каже Андрій Шейнін.

Обговорили й питання військово-патріотичного виховання дітей та молоді у 2020-му. Чимало заходів із майбутніми захисниками України вирішено провести за сприяння військкоматів чи на їхній базі.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Реабілітація