ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

США ввели рекордну кількість санкцій за останні дні

11 Грудня 2019

Державний секретар США Майкл Помпео повідомив про рекордну кількість санкцій проти приватних осіб і організацій, які США ввели за останні дні. Як повідомляє «Кореспондент», про це Помпео заявив на пресконференції.

Американський держсекретар оголосив про нові санкції проти трьох іранських транспортних компаній через поширення зброї масового ураження. При цьому він вказав, що в цілому обмеження останнім часом застосували щодо десятків приватних осіб і організацій.

— Із понеділка США ввели санкції відносно 68 приватних осіб і організацій з дев’яти країн за звинуваченнями в корупції і порушенні прав людини в рамках дії закону Магнітського, — повідомив Майкл Помпео.

Він розповів, що напередодні США за порушення прав людини ввели санкції стосовно двох приватних осіб — колишнього саудівського дипломата Мухаммеда ат-Тайби, який був генеральним консулом у Стамбулі, коли там був убитий саудівський журналіст Джамаль Хашоггі, другий — Аслан Ірасханов, який нині обіймає посаду глави УМВС РФ у Грозному.

— Сьогодні я повідомляю про санкції щодо трьох іранських транспортних компаній, — додав держсекретар.

Під обмеження раніше потрапили особи і організації з ДР Конго, Камбоджі, Латвії, Лівії, М’янми, Пакистану, Сербії, Словаччини та Південного Судану. АрміяInform зазначає, що тим самим Вашингтон робить сильний тиск на все більшу кількість країн — особливо тих, де тепер йдуть війни.

Нагадаємо, що 10 грудня США також ввели санкції проти глави УМВС по місту Грозний Аслана Ірасханова через порушення ним прав людини. Стверджується, що він відповідальний за страту 27 осіб.

Довідково: «Акт Магнітського» — назва документа, ухваленого за адміністрації президента Барака Обами в 2012 році для тиску на Росію, а потім розширеного на всі країни світу. Закон названий на честь російського аудитора Сергія Магнітського, який загинув у московському слідчому ізоляторі у 2009 році. Так званий «Глобальний акт Магнітського» дозволяє вводити персональні санкції — блокування рахунків та візові обмеження — щодо осіб, яких США звинувачують у порушенні прав людини. Особливістю є те, що імена із санкційного списку оприлюднюються.

Підготував Олександр Козубенко

Читайте нас в Telegram
Мітки: ,
Новини світу та України