ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Росія заявила, що НАТО готується до війни

19 Грудня 2019

Першим про підготовку НАТО до залучення своїх військ до війни заявив начальник Генштабу РФ Герасимов, хоча раніше цей творець теорії «гібрідних війн» говорив, що воєнний конфлікт великого масштабу можливий не раніше 2050 року.

Проте, виступаючи в Москві перед іноземними військовими, аташе Герасимов зауважив щодо «посилення активності НАТО на західних рубежах Росії» та заявив, що «характер навчальних маневрів блоку» говорить про підготовку до «масштабного воєнного протистояння». За повідомленням
пропагандистів «Червоної зірки», російський генерал додав, що політика НАТО «посилює напруженість у світі».

Наступним виступив речник Кремля, колишній дипломат-розвідник Пєсков. Він погодився із засторогами Герасимова, заявивши, як передає ТАСС, що «в даному випадку думка професіоналів може бути єдино правильною».

Пєсков також висловив стурбованість Кремля «експансію військової інфраструктури НАТО в бік російських кордонів».
За даними АрміяInform, Герасимов розповідав про компоненти американської ПРО, які НАТО розгортає в Європі. Також він звертав увагу аташе на посилення військової активності в країнах Балтії та Польщі, а також в акваторіях Чорного і Балтійського морів.

«Їх сценарії вказують на цілеспрямовану підготовку НАТО до задіяння своїх військ у великомасштабному військовому конфлікті», — сказав глава російського Генштабу.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України