ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Микола Бєлєсков: існує чотири критерії, за якими слід оцінювати армію

11 Грудня 2019, 13:41
Микола Бєлєсков: існує чотири критерії, за якими слід оцінювати армію

Головні чотири критерії, за якими слід оцінювати наші війська, — це доктринальна готовність (правильно продуманий план, як оборонятимемось і вестимемо операції на тактичному й оперативному рівнях), забезпеченість технікою, підготовленість персоналу та наявність якісних керівних кадрів. Про це в інтерв’ю АрміяInform заявив головний консультант відділу воєнної і воєнно-економічної політики Національного інституту стратегічних досліджень Микола Бєлєсков.

«Основним мірилом ефективності Збройних Сил України є не євроатлантична інтеграція, а здатність армії виконати конституційний обов’язок — захистити країну. Основне завдання, що стоїть перед нами нині, — це якраз поєднання цих двох речей: захисту держави з євроатлантичною інтеграцією», — розповів головний консультант НІСД.

Він також додав, що наразі спостерігається негативна тенденція щодо оцінювання успіхів нашої євроатлантичної інтеграції. «Це відбувається доволі механічно: беруть кількість стандартів, які ми затвердили, і зіставляють із відповідними показниками, але при цьому не йдеться про те, яке значення має той чи інший стандарт із точки зору виконання основного завдання ЗСУ — відбиття агресії ворога», — зазначив експерт.

Зовсім скоро на сайті АрміяInform читайте повне інтерв’ю з Миколою Бєлєсковим про шлях розвитку ЗСУ з 2014 року, головні досягнення армії й виклики, що стоять перед українським військом.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Актуально, Анонс, Новини