ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Космічні війська стануть шостим родом американських збройних сил

18 Грудня 2019
Космічні війська стануть шостим родом американських збройних сил

Конгрес Сполучених Штатів Америки схвалив створення космічних військ. Законопроєкт увійшов у новий оборонний бюджет США на 2020 рік, повідомляє видання DW.

Після підписання бюджету президентом Дональдом Трампом космічні війська стануть шостим родом збройних сил — поряд із сухопутними, військово-повітряними і військово-морськими військами, а також береговою охороною та морською піхотою.

Під час дебатів віцепрезидент США Майк Пенс заявив про «великий крок» для американців. У Білому домі зауважили, що з ухваленням закону буде виконано обіцянку Трампа зберегти «провідну роль США в космосі».

У законопроєкті зазначено: одне із завдань нових американських космічних військ — захищатися від агресії та проводити операції в космосі. Поки в космічні війська не найматимуть нових військових, вони будуть рекрутовані з військово-повітряних сил.

Загальна чисельність космічних військ США становитиме 15–20 тисяч осіб.

Про це раніше заявив виконувач обов’язків міністра оборони Сполучених Штатів Америки Патрік Шанахан. Він відзначив наявність «істотних» загроз у космосі, зокрема від Китаю та Росії.

Підготувала Тетяна Рубан

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України