ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Хмельницький військовий госпіталь визнали найкращим

22 Грудня 2019, 12:35
Хмельницький військовий госпіталь визнали найкращим

Колектив Хмельницького військового госпіталю визнаний найкращим серед військових госпіталів подібного типу у Збройних Силах України. Про це під час підбиття підсумків діяльності медичної служби Збройних Сил України за 2019 рік оголосив начальник Головного військово-медичного управління – начальник медичної служби Збройних Сил України генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко. Він вручив начальнику військового госпіталю полковнику медичної служби Сергію Мельнику грамоту за перше місце і подякував хмельницьким медикам за вагомий внесок у збереження та відновлення здоров’я українських захисників.

«Для мене особисто це було повною несподіванкою, — ділиться Сергій Мельник. — Перше місце це підсумок важкої і кропіткої роботи всього високопрофесійного колективу нашого госпіталю».

За ріку військовому госпіталі вже пройшли стаціонарне лікування і отримали якісні медичні послуги приблизно шести тисяч пацієнтів. Близько 65 % із них це діючі військовослужбовці та 15 % — ветерани Збройних Сил України. Окрім того,військові лікарі користуються високим авторитетом і серед жителів Хмельницького, які мають змогу отримати кваліфіковану медичну допомогу у відділеннях госпіталю за плату.

Цього року для потреб ЛОР-відділення придбали ендовідеообладнання, наркозно-дихальну апаратуру та інструментарій для проведення оперативних втручань на ЛОР-органах. Це дало змогу більш якісно надавати медичні послуги військовослужбовцям на сучасному рівні. Завдяки закупленому медичному обладнанню у госпіталі обладнали операційну, аналогів якої немає в обласному центрі.

Постійно поліпшується матеріальна база госпіталю та створені належні побутові умови в усіх 13 діагностичних і лікувальних відділеннях для потреб пацієнтів.

— Плануємо не зупинятися на досягнутому, а й надалі розвиватися та вдосконалюватися, — підсумував начальник військового госпіталю полковник медичної служби Сергій Мельник.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Військова медицина, Новини