ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Олег Сенцов на зустрічі з Командувачем СВ ЗСУ заявив про наміри служити в теробороні

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Грудня 2019, 16:56 1

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський зустрівся з українським режисером Олегом Сенцовим, який понад п’ять років був ув’язнений у Росії, а у вересні цього року був звільнений у рамках обміну полоненими, інформує пресслужба Сухопутних військ ЗСУ.

Командувач подякував українському патріотові за те, що, перебуваючи у незаконному ув’язненні, той не втратив моральної стійкості та не зрадив ідеали гідності й свободи.

Зокрема, генерал-лейтенант Олександр Сирський зазначив, що війна триває, і багато українців все ще перебувають у полоні, тому ми повинні постійно пам’ятати про них.

Зі свого боку український режисер Олег Сенцов сказав, що може так статися, що  наступна зустріч  командувача Сухопутних військ може відбутися із ним як із підлеглим. Тому що наразі він розглядає можливість служби в територіальній обороні.

Після цього Олег Сенцов зустрівся у Великій залі з особовим складом Командування Сухопутних військ, коротко розповів про себе, про Крим, а потім відповідав на запитання військовослужбовців та підписав усім охочим книгу про себе, яку написав Олександр Мимрук.

Наприкінці зустрічі Олегу Сенцову вручили відзнаку командувача Сухопутних військ Збройних Сил України «За особливу службу» І ступеня.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини