ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Офіцерський диплом – вдалий «гол у освітні ворота»

Новини Публікації
28 Грудня 2019, 19:35
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Останніми роками наше оборонне відомство стало гідним «гравцем» не тільки на ринку праці, а й у царині освіти.

В одному із своїх виступів Міністр оборони України Андрій Загороднюк оголосив, що працюватиме над тим, щоб Збройні Сили України стали «привабливим місцем» з погляду освіти і професійного розвитку для чинних і потенційних військовослужбовців.

Зважаючи на те, що 2019-й рік і так став рекордним за кількістю кандидатів до вступу у військові виші, АрміяInform поцікавилася  перевагами саме військової освіти перед іншими у виконувача обов’язків директора Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України полковника Вадима Артамощенко.

– Пане полковнику, чим саме оборонне відомство буде додатково приваблювати абітурієнтів у порівнянні з цивільними вишами?

– Щодо привабливості військової освіти та майбутньої військової служби можна було б виділити ряд ключових позицій. По-перше, кожен випускник отримує диплом державного зразка за понад 70-ма спеціальностями, які дозволяють йому після закінчення військової кар`єри без проблем знайти гідну роботу в цивільному житті.

 Не за горами час, коли випускники військових вишів стануть конкурентоспроможними фахівцями й на міжнародному рівні

А із запланованим наближенням підготовки у наших освітніх закладах до стандартів НАТО випускники ВВНЗ стануть конкурентоспроможними й на міжнародному рівні. Знаю численні випадки, коли вже зараз великий і середній бізнес «полюють» за найкращими із них. Якісне й потужне підвищення фахового рівня якраз є й на далі залишатиметься нашою головною конкурентною перевагою.

По-друге, кожен випускник гарантовано працевлаштовується за контрактом на проходження військової служби та має гідний соціальний пакет.

– Але ж, існують й додаткові «бонуси»?

– Нині Міноборони активно розвиває спільні з країнами Альянсу освітні програми, які передбачають обмін курсантами військових вишів або просто навчання наших хлопців і дівчат за кордоном.

Окрім того, приблизно кожен другий кожний здобувач військової освіти протягом навчання оволодіває супутніми професіями. Приміром, наші випускники отримують водійські права, керують безпілотними засобами, вміють створювати комп’ютерні програми та працювати з мовами програмування, ремонтувати автомобілі та іншу техніку. Спектр дуже широкий: від слюсаря й зварювальника – до метролога, енергетика й психолога.

Ну і чим не бонус те, що протягом чотирьох-п`яти років вас безкоштовно забезпечують медичною допомогою, сучасною військовою формою й годують у вже всіх вишах за майже ресторанним меню?

 


«За перший тиждень ми вже повернули 14 людей»: із СЗЧ до 59-ї бригади поновлюються охоче
«За перший тиждень ми вже повернули 14 людей»: із СЗЧ до 59-ї бригади поновлюються охоче

Вже 14 військових, що вчинили СЗЧ, поновилися на службу в 59-ту бригаду впродовж першого тижня від початку Трансформації Сил оборони, ще 13 людей на розгляді.

Вплав через кордон: на Закарпатті затримали трійку потенційних штурмовиків
Вплав через кордон: на Закарпатті затримали трійку потенційних штурмовиків

На гарячому заскочили двох жителів Закарпаття — 21-річну жінку та її 18-річного спільника, а також їх 26-річного «клієнта» з Києва.

За незаконний вирок військовополоненому з «Азову»: російському судді оголосили підозру
За незаконний вирок військовополоненому з «Азову»: російському судді оголосили підозру

Українського захисника засудили за виконання військового обов’язку та участь у збройному опорі державі-агресору на боці України.

ВАКАНСІЇ
Технік, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Інженер-сапер

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Кухар-військовослужбовець у ЗСУ

від 20100 до 120000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Інструктор з тактичної підготовки

від 24000 до 50000 грн

Харків

151 навчальний центр ЗСУ

Діловод, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Білгород-Дністровський

808 ОПП

медична сестра у військову частину

від 25000 до 130000 грн

Малі Дмитровичі, Київська область