ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Чернігівський гарнізон приєднався до Всеукраїнської акції «Брати по крові»

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Грудня 2019, 10:26

Близько ста військовослужбовців Чернігівського гарнізону перейняли естафету Всеукраїнської благодійної акції «Брати по крові». Офіцери, сержанти, солдати і працівники ЗС України з частин і установ гарнізону, зокрема штабу оперативного командування «Північ», прийшли до Чернігівського обласного центру крові з бажанням допомогти пораненим воїнам, онкохворим дітям і містянам, які потребують лікування.

‒ Ми дуже вдячні нашим військовим, – розповіла виконуюча обов’язки генерального директора Чернігівського обласного центру крові Лілія Бузницька, – адже наш банк крові саме нині відчуває гострий дефіцит, про це ми вчора повідомили на своєму сайті, потребу в крові й її компонентах. Як вдало військові вибрали час для проведення цієї чудової благодійної акції, багато людей отримають своєчасну допомогу, і саме завдяки воїнам, захисникам.

Усі учасники акції, донори за покликом серця, поповнили обласний банк крові безкоштовно, тобто виплати за неї не отримують, головне, зазначає більшість з них, щоб діти були здорові, щоб людині врятували життя…

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook