ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У січні 2020-го ескадрилья «Байрактарів» розпочне бойову підготовку

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Грудня 2019, 16:52 4

Оператори Bayraktar TB2 уже з другої половини січня 2020-го року приступлять до заходів з бойової підготовки на цих комплексах.

Про це кажуть в Управлінні безпілотної авіації Командування Повітряних Сил й додають, що БпАК Bayraktar TB2 лише 15 грудня 2019-го року пройшов необхідні процедури щодо передачі комплексів від «Укрспецекспорту» – до Повітряних Сил.

– Зараз Bayraktar TB2 очікує на реєстрацію та сертифікацію в Управлінні регулювання державної авіації України, – говорить начальник Управління безпілотної авіації Командування Повітряних Сил полковник Тарас Потягач. – Лише після цих обов’язкових процедур ми зможемо використовувати й експлуатувати цю техніку.
Нагадаємо, що наприкінці вересня цього року оператори Bayraktar TB2 повернулися з Туреччини, де отримали свідоцтва відповідного зразка на право керування та застосування комплексів.

Приємно, що основу новоствореної ескадрильї «байрактарів» складають молоді випускники ХНУПСУ. Саме на молодь робить ставку керівництво Повітряних Сил, адже молоді люди значно швидше опановують новітні технології й будуть, так би мовити, першими у цьому процесі.

– Уже з другої половини січня розпочнемо тренування на тренажері, потім підніматимемо Bayraktar TB2 в рамках бойової підготовки, – розповідає Тарас Потягач. – Безумовно, людям складно, бо формується ескадрилья з нуля.
Хоч на базі авіаційної бригади у Старокостянтинові є необхідні інфраструктурні об’єкти для забезпечення польотів, ескадрильї «байрактарів» потрібна своя автономна база для організації бойової підготовки та життєдіяльності.
Але, хочу сказати, що вони молодці. Звісно, проблемні питання одним махом не вирішиш, тож інколи доводиться і лопату в руки взяти. Добробут частини залежить від ініціативи та самовіддачі кожного військовослужбовця.

Командування Повітряних Сил ЗСУ

Читайте нас в Telegram