Днями один із танкових підрозділів операції Об’єднаних сил відвідала делегація військових капеланів на чолі з Головним капеланом ЗС Латвії Елмарсом Плявіншем.
Капелан розповів військовим про комунікацію у трьох її виявах. За його словами, по-перше має бути правильна комунікація з близькими й рідними.
– Зрозумійте, коли ви на війні, дуже важливо спілкуватися з вашими родинами. Адже, якщо рідні звикли, що ви телефонуєте або пишете їм щовечора, то знайте: вони чекатимуть з нетерпінням дзвінка чи повідомлення, − сказав Головний капелан ЗС Латвії.
Друга важлива річ, за словами капелана, – це комунікація між собою. Головне для військовиків уміти вислухати один одного, і за потреби допомогти.
– Третій вияв комунікації – спілкування з друзями й рідними після повернення з війни. Пам’ятайте, що коли повертаєтесь з бойовища, ви знову стаєте чоловіками, дружинами, батьками і друзями. Зрозумійте: вашому колу спілкування було дуже важко, коли ви захищали Україну від ворога. Адже щогодини всі за вас хвилювалися і разом із вами пройшли цей важкий шлях, − зазначив Головний капелан ЗС Латвії.
Окрім цього, пан Елмарс подарував військовим Біблію й порадив командирам перед відправленням підрозділу на завдання завжди молитися за підлеглих.
– Дуже багато чому вчуся від вас, і я вдячний Богу за те, що маю змогу тут спілкуватися. Ви пройшли через важкі часи, але пам’ятайте: Бог не дає випробувань, які ви не здатні витримати, − сказав пан Елмарс.
Завершилася зустріч молитвою за мир в Україні.

