У Бердичівському гарнізоні розпочалися традиційні передноворічні заходи. Так, у 30-му гарнізонному Будинку офіцерів відбувся новорічний ранок для дітей військовослужбовців батальйону охорони 26-ї артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича. Як розповіла офіцер-психолог підрозділу молодший лейтенант Наталія Ткаченко, цей новорічний захід став не просто святом для малечі, а й початком взаємодії між сім’ями військових у цілому.
– Специфіка військової служби та й ситуація, що склалася у країні через російську агресію і бойові дії на Донбасі, є причинами постійних службових відряджень військовослужбовців підрозділу, – пояснює офіцер-психолог. – Полігони, ротації… а сім’ї тим часом залишаються без чоловічої підтримки, потрапляючи у своєрідну стресову ситуацію, непокоячись за життя і здоров’я чоловіків та батьків. Додається брак поінформованості, а подекуди – і власна фантазія призводять до зайвих хвилювань. Уникнути цього, зменшити негативні реакції та створити своєрідний осередок впевненості допоможе спілкування дружин та дітей військових одне з одним. І цей сімейний захід – це перший крок до створення такої невеличкої позаслужбової спільноти. Незабаром плануємо провести ще одну спільну зустріч, яка допоможе створити нові й зміцнити вже сформовані міжособистісні зв’язки.
Ну, а саме свято відбулося традиційно – із Дідом Морозом і Снігуронькою, ялинкою й солодкими подарунками. Малеча була в захваті.







