ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Святковий бал богунівців

Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Грудня 2019, 12:00 8

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбувся щорічний традиційний бал, у якому взяли участь керівництво, вихователі й вихованці навчального закладу.

Цього разу тематикою заходу стала гра «Шахи». Танцювальний паркет ліцею перетворився на майданчик «боротьби чорного і білого», а військові ліцеїсти та ліцеїстки – у шахові фігури.

У залі панувала надзвичайна атмосфера урочистості та вишуканості. Адже для гостей підготували музично насичену і жанрово різноманітну програму.

Спочатку богунівці, під керівництвом короля та королеви, танцювали врочистий полонез. Наступними «партіями» стали ритмічні джаз-блюз і самба-мамба, запальні полька й ча-ча-ча, а також пристрасні танго й румба.

– Такі заходи мають розвивати вихованців ліцею не лише як військових, а і як вихованих людей — офіцерів, якими ми пишатимемося. Проводячи таке дійство, ми демонструємо не тільки свою силу і кмітливість, а й здатність відпочивати та культурно розвиватися, – сказав Герой України, начальник військового ліцею генерал-майор Ігор Гордійчук.

Наприкінці балу присутні могли долучитися до святкового дійства, станцювавши разом з богунівцями вишуканий віденський вальс.

Фото: Богдана Дереш, Володимир Кирилович

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини