ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Фронтовий БТР для військової кафедри

Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Грудня 2019, 16:07 2

Кафедра військової підготовки Вінницького національного аграрного університету поповнилася фронтовим БТР-70. Такий подарунок студентам, які опановують військовий фах, зробили воїни 59-ї окремої мотопіхотної бригади.

— Цього року, під час перевірки кафедри Головною інспекцією Міністерства оборони України, інспектори високо оцінили роботу як викладачів, так і студентів, — розповідає старший викладач військової кафедри полковник запасу Юрій Московчук. — Але водночас зауважили, що у нас слабка матеріальна база, яку слід нарощувати. Тож сьогодні, завдяки управлінню бронетанкових військ і керівництву 59-ї окремої мотопіхотної бригади, ми маємо БТР-70.

Такий подарунок стане в пригоді не тільки слухачам дисципліни «Бронетанкова техніка і озброєння», а й усім студентам кафедри.

— Бронетранспортер прибув до нас у повному спорядженні, хоча ще недавно його застосовували у бойових операціях на фронті. Тому для наших вихованців це хороший практичний навчальний посібник, — продовжує Юрій Московчук. — Вони зможуть навчатися на ньому не тільки під час зборів на полігоні, а й на щоденних заняттях.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини