ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Окремий президентський полк прийшов Святий Миколай

Прочитаєте за: 4 хв. 19 Грудня 2019, 19:56 2

Сьогодні в Окремому президентському полку імені гетьмана Богдана Хмельницького відбувся Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая» під патронатом командувача Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенанта Олександра Сирського.

Понад тисяча дітей зі всієї України віком від 6 до 19 років узяла участь у творчому конкурсі. Їхніми роботами стали проникливі рядки віршів і художні вироби, присвячені нашим захисникам, під гаслом «За нашу свободу». Це спільний проєкт Управління цивільно-військового співробітництва Сухопутних військ ЗСУ та Українського державного центру позашкільної освіти.

У межах Всеукраїнського фестивалю відбувся святковий концерт для учасників проєкту, дітей військовиків і самих ратників. На сцені виступали талановиті діти школи художнього слова «Мега холідей», школи мистецтв «СолоМрія», ансамблю «Пульс», школи мистецтв Olympic school.

Начальник групи ЦВС Сухопутних військ ЗС України зіграв роль військового Святого Миколая та від себе й командувача Сухопутними військами вручив грамоти переможцям і подарунки всім дітям.

— Сьогодні немає конкретних переможців. Усі діти-учасники переможці, їхні проникливі роботи не можуть залишити байдужими нікого. Командування Сухопутних військ пишається тим, що ми причетні ще до однієї важливої події — виходу в світ збірки віршів і малюнків учасників Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу». Книжки обов’язково потраплять до захисників на фронт. Це частиночка любові, підтримки й тепла від дітей нашим воїнам, — зазначив полковник Руслан Мірошніченко.

Також у рамках цього проєкту у столиці розміщені сіті-лайти, метро-лайти із зображенням малюнків від дітей для військових.

Кореспондент АрміяInform поспілкувалася з талановитими дітьми, батьками та їхніми керівниками.

Алла Миколаївна із Добропілля, що на Донеччині, викладач з малювання, яка привезла до столиці талановитих учнів:

— Час, який нам відвели для творчих напрацювань, видався цікавим. Діти малювали й пропонували зобразити українських воїнів і бойові події. Проте більшість із них відтворили фарбами мир, на який так чекаємо. Діти з Донеччини побажали якнайскоріше перемогти ворогів. І їхній радості немає меж — як від концерту, так і від поїздки до Києва. Близько 30-ти дітей з Донеччини взяли участь у конкурсі.

— Нам радісно, що в Україні стільки талановитих дітей, які прагнуть, щоб їхню підтримку побачили і відчули захисники. Особливо радісними їхні очі були, коли військові вручали їм подарунки. Ці дітки — справжні патріоти. Кожен рядок віршів пронизаний болем і переживаннями за країну, кожна картина — любов’ю й підтримкою, — зазначила Олена Педоренко, заступниця директора Українського державного центру позашкільної освіти.

Конкурс проходить раз на рік. Проте організатори зазначили, що такі фестивалі планують проводити неодноразово.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram