ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Світова спільнота підтримала Резолюцію про права людини в Криму

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Грудня 2019, 11:28 1

Генеральна асамблея Організації Об’єднаних Націй схвалила резолюцію про захист прав людини в Криму в умовах російської окупації.

Про це у четвер увечері повідомила постійна місія України при ООН у своєму Twitter.

Резолюція отримала 65 голосів «за» і 23 – «проти», співавторами документа стали 38 держав.

Країни, які голосували проти резолюції: Вірменія, Білорусь, Бурунді, Камбоджа, Китай, Куба, КНДР, Еритрея, Гвінея, Індія, Іран, Казахстан, Киргизстан, М’янма, Нікарагуа, Філіппіни, РФ, Сербія, Судан, Сирія, Уганда, Венесуела, Зімбабве.

У резолюції міститься посилання на міжнародно-правове визначення агресії та застереження про те, що отримання території або іншої переваги внаслідок агресії не може і не буде вважатися законним.

Резолюція вимагає у Російської Федерації припинити політику зміни демографічної ситуації в Криму шляхом переселення туди свого населення і примусового виселення.

Документ засуджує масові затримання активістів і захисників прав людини на основі звинувачень у підтримці тероризму, зокрема, представників громадянської ініціативи «Кримська солідарність».

Резолюція закликає припинити переслідування та звільнити осіб, затриманих за висловлювання думок, зокрема до початку окупації, а також засуджує триваючу практику призову чоловіків до Збройних сил РФ та кримінального переслідування тих, хто відмовляється від служби в лавах держави-окупанта.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram