ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

26-та бригада визначила «Людей року – 2019»

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Грудня 2019, 19:30

У Бердичеві в приміщенні гарнізонного Будинку офіцерів відзначили найкращих військовослужбовців 26-ї артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича. У цій частині провели конкурс «Людина року», визначивши найкращих фахівців за кожною з військових спеціальностей, а також найліпших командирів і найкращі підрозділи.

У бригаді тепер знають, хто у них є неперевершеним розвідником, далекомірником, обчислювачем, механіком-водієм, навідником, зв’язківцем, ремонтником, кухарем, музикантом, пожежником, медиком, навідником — загалом 33 номінації. У трьох із них перемогу здобули жінки. Зокрема молодший сержант Любов Плаксюк виборола пальму першості з-поміж командирів відділень.

З офіцерів бригади відзначено найкращого фахівця морально-психологічного забезпечення капітана Віталія Мартича, найкращого офіцера управління майора Сергія Павленка та найкращого командира батареї, яку визнано найкращою у бригаді, капітана Іллю Котова.

Та найбільше нагород і вітальних слів дісталося військовому колективу, який лише місяць тому повернувся з району виконання бойових завдань. Так, артилерійський дивізіон, яким командує підполковник Геннадій Хабло, здобув, як кажуть у спорті, переконливу перемогу відразу в чотирьох номінаціях, ставши найкращим з бойової підготовки, військової дисципліни, стану тилу та з утримання й експлуатації озброєння та військової техніки.

Перехідні кубки, пам’ятні таблички і грамоти вручали начальник ракетних військ і артилерії оперативного командування «Північ» полковник Євген Мельник та комбриг полковник Андраник Гаспарян. Останній, зі свого боку, днем раніше отримав перехідний кубок і формуляр за високі показники у бойовій підготовці. За підсумками 2019-го, військова частина визнана найкращою бригадою оперативного командування «Північ».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Ворог атакував Херсонщину: є загиблий і поранені, пошкоджено школу
Ворог атакував Херсонщину: є загиблий і поранені, пошкоджено школу

Протягом минулої доби на Херсонщині внаслідок російських обстрілів загинула людина, ще четверо — поранені, пошкоджено будинки, школу й автомобілі.

ССО та ВМС уразили бурову установку «Сиваш» і РЛС противника в акваторії Чорного моря
ССО та ВМС уразили бурову установку «Сиваш» і РЛС противника в акваторії Чорного моря

У ніч на 5 березня 2026 року підрозділи Middle strike Сил спеціальних операцій та підрозділи ВМС ЗС України успішно уразили СПБУ «Сиваш».

Готував подвійний теракт у Києві: СБУ затримала іноземця
Готував подвійний теракт у Києві: СБУ затримала іноземця

СБУ запобігла ще одному теракту в Києві. Завдяки діям на випередження затримано іноземця, який готував одразу два вибухи у столиці.

Apachi якісно знищують ворога на Слов’янському напрямку
Apachi якісно знищують ворога на Слов’янському напрямку

Незалежно від погодних умов окупанти продовжують тиснути та намагаються просочуватися в міжпозиційний простір малими групами.

За добу підрозділи СБС уразили шість танків та ліквідували 165 окупантів
За добу підрозділи СБС уразили шість танків та ліквідували 165 окупантів

Протягом доби підрозділи угруповання Сил безпілотних систем уразили/знищили 1140 цілей противника.

На Дніпропетровщині внаслідок нічної російської атаки поранені троє людей
На Дніпропетровщині внаслідок нічної російської атаки поранені троє людей

Вночі росіяни атакували Нікополь, поранень зазнали неповнолітня дівчина, жінка та чоловік.

ВАКАНСІЇ
Кулеметник

від 21000 до 21000 грн

Звенигородка

Військова частина А7325

Офіцер групи логістики

від 29000 до 40000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини

від 25000 до 25000 грн

Сарата

18 окремий батальйон 35 ОБрМП

Вожатий службових собак

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

Командир машини, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій БТР

від 50000 до 120000 грн

Запоріжжя

Хортицький РТЦК та СП

--- ---