ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Перехід на нижчу тарифікацію компенсують преміюванням

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Грудня 2019, 15:27 1

«Усім, хто бажає служити, – посади знайдуться», – на цьому акцентував увагу офіцерів управлінь та служб штабу виду перший заступник командувача Повітряних Сил генерал-лейтенант Аркадій Вашутін під час інформування щодо особливостей переходу на нову організаційно-штатну структуру натовського зразка. Зустріч організували, аби роз’яснити кожному про перспективи у новій структурі. Це стосувалось і тих, хто бажає служити, й тих, хто звільняється в запас. Питання юридичного, кадрового, фінансового та соціального характеру роз’яснювали відповідні профільні фахівці.

Хоча перехід і передбачає скорочення низки військових посад, служити залишаться всі, хто бажає. Переважне право на призначення надаватимуть військовослужбовцям із вищою кваліфікацією і вищою оцінкою службової діяльності. За тотожних показників оцінки і кваліфікації перевага у призначенні буде одруженими військовим, які мають двох і більше утриманців. Та тим, у сім’ях яких немає інших працюючих членів сім’ї, і які мають тривалий досвід військової служби, але не набули права на пенсію за вислугою років.

– Також перевага надається і військовим, які навчаються у навчальних закладах, учасникам бойових дій, інвалідам війни та особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», військовим – авторам винаходів і раціоналізаторських пропозицій, – говорить начальник юридичної служби Командування Повітряних Сил підполковник Ігор Пухтицький. – Не залишаться поза увагою і військові, які зазнали каліцтва чи захворювання внаслідок проходження військової служби, проходили строкову військову службу впродовж двох років із дня звільнення їх зі строкової служби. Перевагу в призначенні можуть надавати й іншим військовим, якщо це передбачено законодавством України.

Щодо грошового забезпечення, то військовослужбовців, призначених на посади з нижчим посадовим окладом, до переміщення на інші посади або до дня звільнення їх із ЗСУ в межах строків, установлених чинним законодавством – грошове забезпечення виплачуватимуть на рівні, яке вони отримували до проведення реорганізації за рахунок збільшення розміру щомісячної премії.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Важливо, Новини, Соціальний захист