ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Бойовики хочуть розведення військ у нових точках

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Грудня 2019, 12:16 2

Влада самопроголошеної «Донецької народної республіки» («ДНР») готова здійснити розведення сил у зоні збройного конфлікту на Донбасі.

Як повідомляє видання pravda.com.ua, про це заявив керівник представництва «ДНР» у спільному центрі з контролю та координації (СЦКК) режиму припинення вогню Руслан Якубов.

За словами представника окупаційної влади, Донецьк піде на цей крок, якщо Україна виконає всі умови з підготовки та контролю за процесом.

«Ми готові виконати розведення сил і засобів на будь-яких узгоджених контактною групою ділянках розведення у разі, якщо сторони дійдуть консенсусу щодо доповнення до рамкового рішення, повної взаємності, дзеркальності та дотримання всеосяжного режиму припинення вогню з української сторони», — заявив Руслан Якубов.

Представник «ДНР» відмітив, що Донецьк вітає рішення «нормандської четвірки» щодо кроків із досягнення повного припинення вогню в зоні конфлікту. Він додав, що самопроголошена республіка готова запропонувати своє бачення можливих місць для створення ділянок розведення, але остаточне рішення залишиться за Мінською контактною групою.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram