ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Медичні підрозділи військової ланки забезпечать ліками на 100 відсотків

Прочитаєте за: 2 хв. 14 Грудня 2019, 9:30 2

Бюджет медичного забезпечення Збройних Сил на наступний рік збільшено на 150 мільйонів гривень і тепер він становитиме майже 700 мільйонів. Це дає змогу спрямувати значну кількість коштів на розвиток медичної служби в цілому. Про це в розмові з кореспондентом АрміяInform наголосив начальник Головного військово-медичного управління ЗСУ генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко.

– Наступного року ми зможемо на 100 відсотків забезпечити ліками насамперед медичні заклади військової ланки, а також регіональні військово-медичні клінічні центри, – підкреслив Ігор Петрович. – Вже сьогодні вилучають медичні аптечки комплектації 2014–16 років. На складах ми оновимо їхнє наповнення ліками. Нові аптечки, нещодавно закуплені, направимо у війська. Десантно-штурмові війська забезпечені аптечками, які ми отримали від США.

За словами генерал-майора Хоменка, 182 мільйони гривень спрямують на придбання сучасного діагностичного обладнання, зокрема, і для регіональних медзакладів – комп’ютерних томографів та рентгенапаратів.

Зростаюче співробітництво і взаємодія з іноземними медиками допомогли значно обновити арсенал обладнання в поточному році. Німецька сторона, наприклад, надала 1,5 мільйонів євро, на які придбали і нині встановлюють у Головному військовому клінічному госпіталі найсучасніший ангіограф, аналога якому в столиці немає. У Львівському госпіталі за сприяння японських колег встановили комп’ютерний томограф, а в Харківському – рентгенапарат на три робочих місця.

– Сподіваюсь, наше співробітництво з іноземними колегами триватиме й наступного року, – підсумував Ігор Хоменко.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Реабілітація