ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові зв’язківці отримали сертифікати про закінчення курсів НАТО

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Грудня 2019, 16:08 2

Сьогодні у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 34 представники військ зв’язку ЗСУ отримали сертифікати про закінчення чотириденних курсів «Організація зв’язку та інформаційних систем НАТО».

– Ці курси надзвичайно корисні в тому плані, що ми, особливо ті, хто на схожому заході вперше, почали розуміти, до чого йдемо: як нам треба планувати та налаштовувати зв’язок. Особливу увагу тренінг приділив інформаційному менеджменту й управлінню ризиками і дав зовсім нове розуміння понять, які у нас не впроваджені, але до яких маємо йти. На мою думку, такі заходи бажано проводити не тільки для представників військ зв’язку, а й для командного складу, – поділився враженнями слухач Костянтин Кулік.

Під час лекцій слухачі, зокрема, дізналися про систему супутникового зв’язку НАТО, управління мережами, стандарти сумісності інформаційних систем Альянсу та кібербезпеку.

– Сьогодні випала нагода і велика честь від імені начальника військ зв’язку ЗС України висловити слова вдячності нашим іноземним партнерам, які провели цей дуже змістовний та якісний курс. Сподіваємося, що це лише початок, і в майбутньому проведемо не один такий захід, – звернувся до представників НАТО, які читали лекції на цьому курсі, начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені героїв Крут генерал-майор Євген Степаненко.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини