ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Український військовий, якого завербували спецслужби РФ, здався СБУ

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 12 Грудня 2019, 12:36

Військовослужбовець одного з підрозділів, дислокованих у районі проведення операції Об’єднаних сил, періодично відвідував своїх близьких родичів на території РФ. Після чергового перетину державного кордону чоловік потрапив у поле зору спецслужб РФ. Про це повідомляє пресцентр СБУ.

Представники ФСБ змусили нашого громадянина надати письмову згоду на негласне співробітництво. Для цього вони використовували психологічний тиск та погрози на адресу рідних затриманого.

«За задумом «кураторів» чоловік мав збирати й передавати відомості про кількість особового складу, озброєння та військову техніку українських підрозділів. Представників ФСБ насамперед цікавила інформація про радіолокаційні станції, зокрема її можливості з виявлення повітряних цілей та відстеження польотів військової авіації ЗС РФ»,  йдеться в повідомлені пресслужби СБУ.

Погрози на адресу рідних українця ставали дедалі жорсткішими, тому чоловік звернувся до СБУ та розповів про всі обставини свого вербування й отримане доручення.

Суд врахував те, що громадянин України не виконав злочинного завдання іноземних спецслужб і добровільно заявив органам державної влади про свій зв’язок із ними та отримане завдання, і звільнив його від кримінальної відповідальності за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України.

СБУ нагадує, що громадянин України, який на виконання злочинного завдання іноземної держави, іноземної організації або їх представників ніяких дій не вчинив і добровільно повідомив органам державної влади про свій зв’язок з ними та отримане завдання, згідно з ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України, звільняється від кримінальної відповідальності.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Привласнив понад мільйон гривень донатів на ЗСУ: підозру отримав керівник благодійного фонду
Привласнив понад мільйон гривень донатів на ЗСУ: підозру отримав керівник благодійного фонду

На Хмельниччині ділок збирав гроші для придбання автівок на окремий банківський рахунок, а потім витратив їх на власні потреби.

Мчали у Костянтинівку, а потрапили до пекла: перший весняний штурм для багатьох росіян став останнім
Мчали у Костянтинівку, а потрапили до пекла: перший весняний штурм для багатьох росіян став останнім

Бійці прикордонного підрозділу безпілотних систем «Фенікс» відбили масований штурм росіян в бік Костянтинівки.

Розбудив окупанта і узяв в полон: наш пілот став страшним сном росіянина
Розбудив окупанта і узяв в полон: наш пілот став страшним сном росіянина

Пілот батальйону безпілотних систем «Мурчики» 57-ї мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка Олександр знайшов у бліндажі сплячого ворога.

Пакет на голову і підписуй «зізнання»: судитимуть двох кримських ефесбешників
Пакет на голову і підписуй «зізнання»: судитимуть двох кримських ефесбешників

Обвинувальний акт щодо двох колишніх співробітників ГУ СБУ в АР Крим, які перейшли на бік ворога і стали правювати в фсб рф, скеровано до суду.

На Сумщині та Харківщині ворог атакує малими силами, але постійно здійснює тиск
На Сумщині та Харківщині ворог атакує малими силами, але постійно здійснює тиск

Окупанти намагаються шукати ті місця, де вони можуть просунутися чи хоча б піддати вогневому впливу наші позиції, а може навіть спробувати захопити їх.

Вполювали мисливця: російський штурмовик мав рушницю, але збив дрон собою
Вполювали мисливця: російський штурмовик мав рушницю, але збив дрон собою

Бійці 421-го батальйону безпілотних систем «Сапсан» ДШВ ЗСУ знищили окупанта, який збирався полювати за нашими дронами.

ВАКАНСІЇ
Номер обслуги

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Оператор протитанкового озброєння у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Водій-механік

від 23000 до 123000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Водій, військовослужбовець (за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Стрілець

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 об ТрО 123 Обр ТрО

Інспектор прикордонної служби, водій

від 20100 до 20100 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

--- ---