ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські дипломати висловили протест через відвідання Сербії представниками окупаційної адміністрації Криму

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Грудня 2019, 11:15 0

Міністерство закордонних справ України глибоко стурбоване фактом візиту представників окупаційної адміністрації Криму до Белграда 4-7 грудня та викликало для висловлення протесту Тимчасову повірену у справах Республіки Сербія в Україні Світлану Кошутич.

Відповідний коментар опубліковано на офіційному сайті закордонного відомства України.

«Міністерство закордонних справ України глибоко стурбоване  фактом візиту представників окупаційної адміністрації Криму до Белграда 4-7 грудня, під час якого мали місце зустрічі з депутатами Парламенту Сербії та проведення конференції «Белградський діалог: конструктивні відносини з Росією та визнання волевиявлення народу Криму», йдеться у повідомленні.

У МЗС наголошують, що зазначене сприймається Україною як недружній акт, який порушує положення резолюції Генеральної Асамблеї ООН 68/262 від 27.03.2014. «Територіальна цілісність України» та кваліфікується  як спроба російської Федерації легітимізувати незаконну окупацію Автономної Республіки Крим.

Як повідомили у відомстві, для висловлення протесту, 11 грудня 2019 року до МЗС України була запрошена Тимчасова повірена у справах Республіки Сербія в Україні Світлана Кошутич.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook