ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Львівщині збудовано унікальну «Смугу перешкод підрозділів військової розвідки»

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Грудня 2019, 20:00 5

У навчальному центрі Національної Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного впродовж року збудовано сучасну «Смугу перешкод підрозділів розвідки». За оцінками іноземних експертів, що постійно перебувають на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, ця смуга є однієї з найдовших і складніших у східній та центральній Європі, аналогів якій немає в європейських арміях. Її створювали на основі вимог наших розвідників, які пройшли гарт АТО/ООС.

— Наша смуга складається з 26 різних перешкод, — розповів майор Анатолій Кухар. — Увесь комплекс вимагає від розвідника не лише витривалості й сили. Тут потрібно мати потужний командний дух, аби перемогти свої страхи.

Розпочинається смуга імітацією десантування «по-штурмовому» з гелікоптера. А далі кожну з перешкод можна модифікувати на розсуд інструктора. Тобто створювати розтяжки, мінні поля чи навіть засідки.

— Військові розвідники з країн НАТО, які були на наших тренуваннях, висловили щире захоплення, — продовжив майор Анатолій Кухар. — Ба більше, ведуться перемовини, що підготовка іноземних спеціалістів проходитиме і тут.

Нормативів чи норм проходження такої смуги перешкод немає. Саме тому підрозділи, що тренуються і навчаються тут, наразі в буквальному розумінні відпрацьовують новітні стандарти, за якими готуватимуть українських та, можливо, й іноземних розвідників. На створення цієї унікальної смуги перешкод держава витратила 1 мільйон 600 тисяч гривень.

Нагадаємо, що цей навчальний центр сформовано у 2014-му, коли наші Збройні Сили відчутно потребували фахівців різних військових спеціальностей. І зі своїм завданням інструктори впоралися. За роки війни тут підготовлено понад 130 тисяч військових фахівців. Можливості центру дадуть можливість готувати як спеціалістів з нуля, так і проводити перепідготовку або покращення фаху вже діючих військових спеціалістів.

 

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: