ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Військових запросили до суду

Важливо
Прочитаєте за: 2 хв. 11 Грудня 2019, 19:15

За ініціативи Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління військовослужбовці Одеського гарнізону мали змогу особисто поспілкуватися з представники суддівського корпусу Господарського суду Одеської області.

Даний захід проводився в рамках Всеукраїнського тижня права. Тематикою зустрічі стало одне з найбільш поширених питань, з яким військовим доводиться звертатися до суду. Мова йде про земельні правовідносини. Зокрема, обговорювали питання застосування земельного та орендного законодавства при укладанні та припиненні договорів, пов’язаних із використанням земель оборони, нових підходів до вирішення судових спорів з огляду на правові позиції у Визначеній категорії справ. Особливо жваво військові долучилися до обговорення, коли розглядали доцільність визначення у спорах про визнання недійсними договорів оренди землі скасування рішень органів місцевого самоврядування та/або органів виконавчої влади окремим предметом позову.

А ось питання необхідності скасування державної реєстрації оспорюваних договорів у сфері земельних правовідносин та залучення державних реєстраторів до участі у справах викликало справжню дискусію.

‒ У Господарському суді Одеської області є дуже багато справ військовослужбовців, які пов’язані з земельними правовідносинами. Ці справи непрості, вони потребують неабиякої уваги. Звісно, є певні недоліки при підготовці позовних заяв з боку позивачів і при підготовці відповідей на них з боку відповідачів. Тому наші фахівці готові поділитися своїм досвідом та знаннями з військовими, з метою удосконалення судочинства та для того, аби ми мали можливість ухвалювати рішення вчасно і справедливо, ‒ розповів голова Господарського суду Одеської області Володимир Петров. ‒ У нашому суді така зустріч відбувається вперше, але ми готові постійно зустрічатися хоча б раз на пів року, а за необхідності ‒ й частіше. Ми завжди відкриті для спілкування.

Один із запрошених до суду ‒ помічник командира  Міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів з правової роботи старший лейтенант юстиції Олександр Тимошенко. Він уважно вслуховувався та нотував за спікерами окремі питання.

‒ До мене часто звертаються учасники АТО/ООС із різноманітними проблемними питаннями. Але левова їх частина перепадає на можливість порядку отримання належної земельної ділянки у власність та тих, що стосуються соціальних гарантій. Особисто мене цікавить вирішення проблемних питання земельних правовідносин на полігоні. Тому даний захід ‒ чудова нагода поспілкуватися з фахівцями в галузі права. І для цього не треба писати заяви й довго чекати на відповідь – все можна дізнатися напряму, ‒ зазначає офіцер.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Є відчутні результати» — Президент заявив про суттєві успіхи Сил оборони за минулу зиму
«Є відчутні результати» — Президент заявив про суттєві успіхи Сил оборони за минулу зиму

Президент України Володимир Зеленський заявив про відчутні результати Сил оборони у протистоянні російській військовій агресії протягом минулої зими.

Евакуація з поля бою на НРК: бійці «Спартану» врятували на Покровському напрямку поранених побратимів
Евакуація з поля бою на НРК: бійці «Спартану» врятували на Покровському напрямку поранених побратимів

Бригада «Спартан» успішно евакуювала з поля бою на Покровському напрямку поранених бійців, використавши для цього наземний роботизований комплекс, який займався

Окупанти за добу 13 разів намагалися просунутися на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ
Окупанти за добу 13 разів намагалися просунутися на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби між Силами оборони України та російськими загарбниками відбулося 42 бойових зіткнення.

«Шанси на виживання вкрай низькі» — пілоти 66 ОМБр викурюють окупантів з укриттів
«Шанси на виживання вкрай низькі» — пілоти 66 ОМБр викурюють окупантів з укриттів

У 66 окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго демонструють, чому ворожим штурмовикам не варто «гратись у хованки» з її пілотами БПЛА.

За останній тиждень «Альфа» СБУ знищила понад 1600 російських штурмовиків
За останній тиждень «Альфа» СБУ знищила понад 1600 російських штурмовиків

Лише за останній тиждень оператори безпілотних систем Центру спецоперацій «Альфа» Служби безпеки України вполювали на фронті понад 1600 російських окупантів.

Бійці бригади «Хижак» нищать ворожі дрони зі стрілецької зброї, мов комах
Бійці бригади «Хижак» нищать ворожі дрони зі стрілецької зброї, мов комах

Мобільні вогневі групи бригади «Хижак», які працюють на Костянтинівському напрямку, примудряються знищувати російські безпілотники навіть зі звичайної стрілецьк

ВАКАНСІЇ
Снайпер

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

Навідник гранатометного відділення

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Спеціаліст холодильного обладнання, апаратник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Старший навідник

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Хмельницький та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

Водій (служба за контрактом ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Софіївка

3 відділ Криворізького РТЦК та СП

--- ---