ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як адаптуватимуть військовослужбовців обговорили в профільному Комітеті

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Грудня 2019, 14:08 1

Члени парламентського Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провели робочу зустріч із делегатами Представництва НАТО в Україні. У зустрічі взяв участь менеджер програми НАТО – Україна соціальної підтримки військовослужбовців Крістофер Штаудт, повідомляє пресслужба Верховної Ради України.

Сторони обговорили питання соціальної адаптації військовослужбовців і процес переходу з військової кар’єри на професійну – цивільну.

Крістофер Штаудт презентував сучасну модель загальної, систематичної професійної підтримки військовослужбовців з метою утримання кадрів.

Голова профільного Комітету Галина Третьякова виділила пріоритетні питання, які потребують розвитку в частині професійної підтримки та реалізації в цивільному суспільстві військовослужбовців. Це, зокрема, заохочення їх до саморозвитку після того, як закінчується контрактна служба, створення відповідного державного середовища для стимулювання продовжувати військову службу та захищати Україну, а також розвиватися й набувати освітніх та професійних навичок в інших галузях.

Вона висловила впевненість, що співпраця народних депутатів, органів виконавчої влади, громадських організацій та засобів масової інформації може створити умови для того, щоб військовослужбовці могли реалізувати свої знання, уміння, навички, звички навіть після закінчення терміну контракту. Галина Третьякова зауважила, стимулювати людину до проходження військової служби можна не тільки пільгами, а й упевненістю в майбутньому.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook