ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Згуртованість армії та народу показала всьому світові, що Україна сильна держава

Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Грудня 2019, 15:54 1

Готовність Збройних Сил України до поступового розвитку та цивільного населення підтримати армію у найскладніший для неї час показала всьому світові, що наша держава може згуртуватися.

На цьому сьогодні наголосив Міністр оборони України Андрій Загороднюк під час урочистих заходів з нагоди відзначення 28-ї річниці Збройних Сил України.

«Сотні тисяч людей, нерідко полишивши роботу, піднялися та почали допомагати армії. Багато з них проводили весь час у поїздках до АТО, доставляли підрозділам на передову їжу, бронежилети, форму, озброєння, приціли. Всі країни світу тоді дивилися на нас і не розуміли, що відбувається, адже такого прецеденту в історії світу ще не було. Готовність Збройних Сил до поступового розвитку та цивільного населення підтримати армію у найскладніший для неї час показала всьому світові, що наша держава може згуртуватися», — зазначив очільник оборонного відомства, звертаючись до присутніх із нагоди Міжнародного дня волонтера.

«Підтримка, що почалася у 2014 році, триває і досі, незважаючи на те, що Збройні Сили України сьогодні зовсім інші. Ця підтримка повністю зруйнувала плани ворога із захоплення України та показала всьому світові, що держава може піднятися. Цивільне населення і армія стали пліч-о-пліч і відбили цю загрозу», — підкреслив Андрій Загороднюк.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram