ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Секретар РНБО України: «Жодного сценарію капітуляції не існує»

Новини
5 Грудня 2019, 13:33
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Вибори на тимчасово непідконтрольних Україні частинах Донецької та Луганської областей стануть можливими лише на звільнених територіях, за українським законодавством, і лише за присутності вітчизняних та іноземних спостерігачів. На цьому в коментарі журналістам наголосив Секретар Ради Національної Безпеки і Оборони України Олексій Данілов.

Під час координаційної наради в Офісі Президента України 3 грудня затвердили п’ять сценаріїв реінтеграції тимчасово окупованих територій Донбасу. Зокрема, за результатами наради, визначили пріоритети, які відстоюватиме Україна під час переговорів із лідерами «нормандської четвірки», а саме: звільнення полонених у форматі «всіх на всіх», виведення незаконних збройних формувань із окупованих територій, можливість проведення місцевих виборів на Донбасі за українським законодавством та передача українсько-російського кордону під контроль України.

— Жодного сценарію капітуляції, про які заявляють деякі політичні лідери, не існує. Про це взагалі не може йти мови, — наголосив Секретар РНБО України. — Президент України перед нами поставив завдання з чіткого розуміння того, як ми можемо закінчити цю війну.

Олексій Данілов висловив сподівання, що «врешті- решт наші партнери від слів перейдуть до дій, і ми вирішимо принаймні чотири ключові питання».

— Найперше — ми зробимо обмін полоненими у форматі «всіх на всіх», припинимо вогонь на всіх ділянках лінії розмежування, а також знайдемо спосіб вирішення питання, як проводити вибори, — сказав Секретар РНБО України та підкреслив, що вибори можуть відбуватися тільки за українським законодавством, і після того, як Україна відновить свій контроль над кордоном з Росією.

Секретар РНБО України вкотре наголосив, що Україна виконала всі умови для проведення зустрічі у «нормандському форматі».

— Зокрема розведення сил на трьох ділянках — це безпрецедентні кроки з нашого боку, — сказав він.

Також Олексій Данілов зазначив, що найближчими днями перед поїздкою до Парижа відбудеться закрите засідання РНБО України під головуванням Президента України.

Підготував Олександр Козубенко


Пам’яті Юрія Лелявського
Пам’яті Юрія Лелявського

У цивільному житті Юрій Лелявський був професійним журналістом.

Ворог вдарив 2 «цирконами», 6 «іскандерами» та 142 БПЛА — Повітряні Сили
Ворог вдарив 2 «цирконами», 6 «іскандерами» та 142 БПЛА — Повітряні Сили

У ніч на 28 червня (з 18:00 27 червня) противник атакував двома протикорабельними ракетами Циркон/Онікс із Курської області.

За минулу добу на фронті відбувся 241 бій — Генштаб ЗСУ
За минулу добу на фронті відбувся 241 бій — Генштаб ЗСУ

Найбільше ворог атакував на Гуляйпільському напрямку — 29 разів.

«Сьогодні кожен воїн ЗСУ є оборонцем Конституції, її цінностей і принципів» — Олександр Сирський
«Сьогодні кожен воїн ЗСУ є оборонцем Конституції, її цінностей і принципів» — Олександр Сирський

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський привітав з 30-річчям Конституції України.

ВАКАНСІЇ
Водій-номер обслуги(ППО) військовослужбовець

від 121500 до 126000 грн

Краматорськ, Донецька область

Механік ударних БпЛА

від 20000 до 120000 грн

Львів

217 окремий батальйон 125 окремої бригади територіальної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України

Понтонер, військовослужбовець

від 21500 до 121500 грн

Самбір

кулеметник 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Middle Digital Transformation Lead

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

Командир міномета

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

ПУБЛІКАЦІЇ