ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Навіть не будучи членом Альянсу, Україна захищає східний фланг НАТО» ‒ Пристайко

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Грудня 2019, 16:05 0

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко здійснив робочий візит до Лондона з метою участі в заходах у рамках ювілейної зустрічі глав держав та урядів держав-членів Північноатлантичного Альянсу.

Як інформує пресслужба МЗС, під час візиту Вадим Пристайко зустрівся з міністрами закордонних справ країн-членів НАТО та виступив на конференції NATO Engages: Innovating the Alliаnce.

Під час дискусії на Конференції разом із міністрами оборони Естоніі Юрі Люіком, Литви Раймундасом Кароблісом, Румунії Ніколае Чукою, а також міністром закордонних справ Грузії Давідом Залкаліані у дискусії, присвяченій безпеці на кордонах НАТО у балтійському і чорноморському регіонах, міністр Пристайко заявив: «Навіть не будучи членом Альянсу, Україна захищає східний фланг НАТО. Ми не по чутках знаємо, що таке справжні загрози на передовій – в Україні загинуло 14 тисяч осіб через рішення Росії воєнним шляхом нав’язати свою політичну систему нашим людям”.

Відбулися також зустрічі Вадима Пристайка з Головою групи дружби з Україною у британському Парламенті Джоном Віттінгдейлом і керівництвом Королівського інституту міжнародних справ «Четем Хауз».

Підготувала Тетяна Рубан

Читайте нас в Telegram
Мітки: