ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як воїна навчиш, так він і воюватиме

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Грудня 2019, 12:02 3

На одному з полігонів бойової підготовки Донеччини морські піхотинці провели навчання зі злагодження підрозділів. Штормові берети відпрацьовували практичну стрільбу зі штатної зброї, стрільбу з озброєння бойових машин піхоти та водіння техніки у складних умовах місцевості.

– Під час маневрів військовослужбовці підрозділу показали влучну стрільбу зі штатної стрілецької зброї по ростових цілях та вогневих точках противника. З озброєння БМП-1 та БМП-2 морські піхотинці відпрацювали стрільби по нерухомих цілях. Навідники-оператори показали гарну навченість та вразили всі мішені, – наголосив командир підрозділу штормових беретів.

Особливістю польового вишколу морських піхотинців у районі проведення операції Об’єднаних сил було використання сучасного полігонного обладнання – радіокерованих мішеней. На відміну від застарілих автомобільних шин або звичних металевих «монстрів», нове обладнання не вимагає протягування кілометрів кабелів і комунікацій, а також значних витрат на їх ремонт.

– Після вдалого пострілу мішень можна знов швидко підняти, а одночасно подивитися на моніторі комп’ютера точку влучання, – підкреслив офіцер.

Крім того, вдень і вночі морські піхотинці відпрацьовували на полігоні такі непрості вправи, як прохід крізь інженерні загородження, подолання протитанкового рову, мосту і водної перешкоди.

– Нині питання підготовки механіків-водіїв є досить актуальним. В нашому підрозділі є всі умови і можливості для їхнього інтенсивного навчання, – розповів заступник командира батальйону морської піхоти майор Павло Юрчук. – Під час теоретичних та практичних занять вчителями в них були наші командири відділень і взводів, а також техніки підрозділів. Можна сказати, що командири готували механіків-водіїв для себе. Як то кажуть, як воїна навчиш, так він і воюватиме.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини