ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Дніпрі ветеран війни Борис Кутовий презентував книгу «Листи здалеку»

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Грудня 2019, 14:04

У Дніпрі відбулася презентація книги ветерана російсько-української війни, офіцера ЗСУ Бориса Кутового «Листи здалеку». Як розповідає автор – керівник-координатор гуманітарних проектів «Допомога йде», «Допомога Схід», «АРТПЕРЕМИР’Я» офіцер Цивільно-військового співробітництва Борис Кутовий, цей художній твір – збірка листів-алегорій звитяжця, що перебуває на фронті, до маленького хлопчика – свого сина. У книзі йдеться не про війну, а про спомини, подорожі, мрії й любов до країни, близьких і життя.

«Книга почалася із простої СМС-ки, яку я набрав, коли було важко і не міг говорити. Але я хотів передати частку свого серця. А найкраще це можна зробити листуванням. Тому ця книга написана у формі листів солдата до маленького сина. Книга про те, що допомагає на війні бути сильними. Вона світла – у ній багато жартів і пригод – бо з війни ніколи не пишеш додому про кров, адже це означає, що війна тебе перемогла… А у пам’яті хочеться залишитися світлим, добрим, натхненим.

Ця книга містить відповідь на запитання: чому вдається перемагати, витримувати труднощі, що допомагає вижити? Чого більше у серці солдата – подоланого страху, ненависті до ворога, чогось іншого? Ні – у серці захисника більше любові й доброти. Саме це дозволяє вистояти, свідомо йти на війну – навіть на смерть. Любов до країни складається з дуже особистих чеснот – любові до рідної землі, батьків, які привели тебе у світ, любові до дитини, до жінки, до справи, яку робиш. Із усього цього складається велика та сильна Любов до Батьківщини, яка дає сили й мужність навіть загинути заради цієї любові», – каже Борис Кутовий.

За його словами, книга зацікавить дорослих і дітей, тому в межах благодійних проектів з допомоги постраждалим від війни мешканцям сходу, понад 130 бібліотек у Дніпропетровській, Донецькій, Луганській областях безкоштовно отримають примірники книги «Листи здалеку».

«Листи здалеку» – дилогія, тому ближчим часом вийде її продовження. Презентації книги відбудуться як на Донбасі, так і в інших регіонах. «Листи здалеку» можна не тільки прочитати у бібліотеках, а й знайти у вільному продажу. Кошти від реалізації долучать до гуманітарних ініціатив «Допомога йде», «Допомога Схід» і «АРТПЕРЕМИР’Я», які реалізують на постраждалих від війни територіях України.

Докладніше про книгу «Листи здалеку», гуманітарні ініціативи Цивільно-військового співробітництва ЗСУ, артпроекти й багато іншого цікавого – чекайте ближчим часом на АрміяInform у розлогому інтерв’ю Бориса Кутового.

 

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram