ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Питання захисту трудящих – під контроль профспілки

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Грудня 2019, 18:22 0

В Одесі відбувся IV Пленум територіальної профспілкової організації №2 Профспілки працівників Збройних Сил України з порядком денним про роботу теркому №2 із соціально-економічного, правового захисту членів Профспілки.

Лідери членських організацій підбили підсумки своєї роботи та визначили завдання на наступний період.

Участь у роботі Пленуму взяв голова Профспілки працівників Збройних Сил України Валерій Добровольський.

У ході засідання його учасники заслухали голову теркому №2 ППЗСУ Діну Якутко. У своїй доповіді профлідер поінформувала про роботу профспілкових організацій щодо посилення соціально-економічного, правового захисту членів профспілки та контролю за дотриманням нормативних актів у ході подальшого реформування українського війська.

Окрім цього, профактивісти обговорили питання організаційної діяльності, оплати праці, оздоровлення та відпочинку спілчан і членів їхніх сімей, а також низку інших нагальних питань.

Під час роботи пленуму також було проведено семінар-навчання. Начальник відділу соціально-трудових відносин ФПУ в Одеській області Наталія Самородіна детально поінформувала слухачів про порядок проведення розслідування нещасних випадків на виробництві у зв’язку зі змінами до законодавства та про виконання зобов’язань, передбачених у колективних договорах – як основного інструменту захисту прав працівників.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook