Попри належність до винищувачів четвертого покоління та наявність у бойовому строю Ізраїлю сучасних F-35 і F-15, саме F-16I Sufa виконують левову частку ударних місій:…
Чому морпіхи не купаються у морі? Чому після першого пострілу артилеристу дають копняка гільзою, а десантнику після першого стрибка — парашутом?
До Дня Збройних Сил України в Музеї історії України у Другій світовій війні презентують цикл документальних фільмів «Бойові родини», який розповідає все про традиції та культуру української армії.
Подія відбудеться 4 грудня 2019 року о 15:00.
«Це розповідь про те, чим живе армія всередині: як відрізнити між собою різні роди військ, як створюються цілі родини у армії, — розказує про задум режисер циклу Євгенія Цвєтанська. — Я помітила, що люди знають про військових лише те, що звучить у зведеннях із фронту. Насправді ж всередині армії кипить життя зі своєю культурою, традиціями та родинними історіями».
Продюсер та автор сценарію проєкту Олександр Дріз: «Це своєрідна реклама армії. Її імідж. Традиції. І ці чотири фільми — це тільки початок великої роботи. Дуже сподіваюсь, що «далі буде» і ми з вами побачимо фільми, які присвячені й іншим родам військ, іншим підрозділам».
Кожен фільм розповідає про різні роди і види військ. Перші чотири серії присвячені морській піхоті, десантно-штурмовим військами, артилеристам та піхоті. Автори брали за приклад конкретну бригаду з її історією та героями. Так у серії «Піхота» за основу взяли життя та бойову діяльність 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр», у серії «Десантно-штурмові війська» знялись військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, у «Морській піхоті» задіяли одразу дві її бригади — 35-ту та 36-ту. І за основу в серії «Артилерія» взяли життя та традиції 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ».
Проєкт створений за підтримки Українського культурного фонду. Розробляли його разом із Генеральним Штабом Збройних Сил України.
Начальник управління зв’язків із громадськістю Генштабу Збройних Сил України Богдан Сеник: «Дуже якісна, професійна робота. Вир емоцій переповнював. Найбільше — гордість за таких людей, такі родини і за Збройні Сили України. Переконаний — подібні фільми повинні бути про кожний бойовий підрозділ, про кожну бойову родину, щоб увіковічнити їхній подвиг і самопожертву у боротьбі зі споконвічним, цинічним російським ворогом-агресором на віки».
Телепрем’єра документальних фільмів «Бойові родини» відбудеться на каналі «2+2» саме на День Збройних Сил 6 грудня о 7:50. А згодом цикл ще багато разів буде транслюватися на інших загальнонаціональних телеканалах, також — повторно на «2+2».
@armyinformcomua
Сили оборони продовжують системно завдавати втрат російським військам. Лише за минулу добу українські підрозділи знищили десятки одиниць техніки, дронів, складів та укриттів ворога.
Українські війська уразили на Запорізькому напрямку вантажний потяг з паливом для окупантів.
Внаслідок російського удару по Слов’янську увечері 21 червня загинув 17-річний підліток, ще троє цивільних отримали поранення.
У так званій «лнр» окупанти вкотре хочуть спотворити історію. У Хрустальному російські пропагандисти мають намір доповнити меморіальний комплекс «Міус-фронт» пілоном із зображенням князя Ігоря.
Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський анонсував нові, ще більш масштабні удари вглиб російських територій.
З нагоди Дня скорботи та вшанував пам’ять жертв війни Президент України Володимир Зеленський провів паралелі між нацизмом та рашизмом, показавши, наскільки явно перегукуються ці дві ідеології.
від 20000 до 23000 грн
Диканька
Військова частина 3052 НГУ
Попри належність до винищувачів четвертого покоління та наявність у бойовому строю Ізраїлю сучасних F-35 і F-15, саме F-16I Sufa виконують левову частку ударних місій:…