ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Через війну на Донбасі 430 тисяч дітей зазнали психологічних травм, – ЮНІСЕФ

Новини ООС
3 Грудня 2019, 10:36
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На Донбасі продовжують стикатися з серйозними ризиками для фізичного здоров’я та психологічного стану майже пів мільйона дітей. Про це йдеться у звіті Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

У звіті наголошується, що неприпустимо, щоб діти в східній Україні продовжували ходити до школи з кульовими отворами і бомбосховищами, і жити в кварталах, які періодично піддаються обстрілу і завалені наземними мінами.

«Політичне рішення давно назріло. Ми закликаємо всі сторони конфлікту припинити бойові дії на сході України»,  йдеться в повідомленні.

За даними ЮНІСЕФ, за час конфлікту на Донбасі 172 дитини загинули або зазнали поранень через міни чи інші вибухонебезпечні предмети. 430 тисяч дітей мають психологічні травми й потребують постійної підтримки, а двом мільйонам дорослих і дітей «загрожує смерть чи каліцтво від мін та інших вибухонебезпечних предметів».

«Тільки в цьому році було зареєстровано 36 нападів на школи, зокрема одна школа була пошкоджена 15 разів. Із початку конфлікту було пошкоджено або зруйновано понад 750 навчальних закладів», зазначається в повідомленні.


«Одноразові носильники, одноразові дрони»: під Лиманом ворог намагається хоч якось налагодити логістику
«Одноразові носильники, одноразові дрони»: під Лиманом ворог намагається хоч якось налагодити логістику

Через активну роботу наших пілотів ворожі штурмовики на Лиманському напрямку змушені забезпечувати власну логістику пішки чи «молніямі».

Військові моряки врятували 17 людей з ураженого ворогом цивільного судна — ВМС ЗСУ
Військові моряки врятували 17 людей з ураженого ворогом цивільного судна — ВМС ЗСУ

Попри постійні російські обстріли Одещини, екіпажі катерів ВМС ЗСУ успішно провели рятувальну операцію.

Ворог найбільше атакував на Покровському та Гуляйпільському напрямках — Генштаб ЗСУ
Ворог найбільше атакував на Покровському та Гуляйпільському напрямках — Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби на фронті було зафіксовано 276 бойових зіткнень, у тому числі 43 на Покровському напрямку та 31 на Гуляйпільському.

Літак, 6 систем ПВО та понад 1400 солдатів — Генштаб повідомив про втрати ворога
Літак, 6 систем ПВО та понад 1400 солдатів — Генштаб повідомив про втрати ворога

За минулу добу російська армія втратила 1420 одиниць особового складу, літак та 85 артилерійських систем.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Оператор-топогеодезист (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

WorkUa Водій

від 20100 до 50100 грн

Суми

Військова частина А1476

WorkUa Оператор БПаК

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

WorkUa Бухгалтер, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

WorkUa Санітарний інструктор, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

113 окремий батальйон 110 ОБр Сил ТрО

WorkUa Юрист у ЗСУ

від 22000 до 120000 грн

Гусятин

Перший відділ Чортківського РТЦК та СП (Гусятин)

ПУБЛІКАЦІЇ