ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові медики створять професійну організацію

Прочитаєте за: 2 хв. 2 Грудня 2019, 18:30 0

Медики українських силових структур створюють організацію для професійного розвитку та обміну досвідом у форматі всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація військової медицини». До неї зможуть увійти діючі військовослужбовці медичної служби та офіцери запасу. На цьому наголошували учасники пресбрифінгу,  який відбувся в Українському кризовому медіа-центрі.

– Це перша спроба об’єднання медиків усіх силових структур – Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби. Ми очікуємо представників медичної служби СБУ та всіх, кому небайдужа доля медицини у силових структурах, – розповів доктор медичних наук, професор, заступник голови Української військово-медичної академії, голова науково-методичної ради Української військово-медичної академії Всеволод Стеблюк.

Йдеться про три основні напрямки роботи організації – стандартизація процесів, навчання та клінічні і наукові дослідження, якими планують охопити всі сфери військової медицини. У структурі буде кластер організації охорони та економіки здоров’я, хірургії, терапії, ментального здоров’я, фармації, превентивної медицини, соціально-психологічний і культурологічний та кластер медсестринства. Організація ініціюватиме створення курсів підвищення кваліфікації, проведення науково-практичних конференцій, досліджень.

– У нас є мета побудувати єдиний медичний інформаційний простір. Наша команда має життєвий і професійний досвід, який можна поширювати на медичну службу сил оборони і зміцнювати обороноздатність нашої держави, – зазначив доктор медичних наук, голова Української військово-медичної академії, професор кафедри хірургії Української військово-медичної академії Андрій Верба.

– Внаслідок постійної практики протягом останніх 5 років українські військові медики мають унікальний досвід, яким важливо ділитися між собою і який потрібно враховувати у підготовці молодих медиків, – зазначила доктор медичних наук, професорка Української військово-медичної академії, заступник голови правління УВМА Ольга Богомолець,.

За задумом засновників, організація представлятиме Україну у світовому комітеті військово-медичних асоціацій, який об’єднує військових медиків більшості країн світу.

– До сьогодні серед її членів не було України, тому що в нас не існувало єдиного громадського об’єднання, яке би представляло інтереси військової медицини, – зазначив Всеволод Стеблюк.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram