Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Закордонні посли у Золотому переконалися, що Україна виконує домовленості

7 Листопада 2019

Посли США, Великої Британії, Німеччини та Франції відвідали населений пункт Золоте-4 Луганської області, у районі якого тривають заходи з розведення сил та засобів. Про це повідомляє АрміяInform. Міжнародні партнери мали змогу особисто побачити, як Україна виконує домовленості зі свого боку.

– Ми з моїми колегами переконалися у тому, що українська сторона дійсно виконала свою частину договору, що дозволить на подальших зустрічах із представниками Російської Федерації впливати на дотримання домовленостей. Це розведення сил та засобів є частиною підготовки до майбутнього саміту. Дуже важливим є те, щоб після відводу українських військ їхнє місце зайняли підрозділи української поліції та нацгвардії, і вони дійсно ефективно забезпечуватимуть порядок у даному районі, – повідомив під час спілкування із пресою тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.

У свою чергу, начальник Генерального штабу генерал-лейтенант Руслан Хомчак наголосив, що іноземні дипломати переконалися у тому, що на ділянках, де відбулось відведення, обстрілів не було. Українські війська готові реагувати на всі ситуації. На даний момент контроль у Золотому та поблизу здійснюють представники ОБСЄ, СЦКК та Національної поліції України. Із завтрашнього дня ми будемо готові виконувати подальші заходи із дзеркального розведення сил та засобів.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини, ООС