ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Закордонні посли у Золотому переконалися, що Україна виконує домовленості

7 Листопада 2019

Посли США, Великої Британії, Німеччини та Франції відвідали населений пункт Золоте-4 Луганської області, у районі якого тривають заходи з розведення сил та засобів. Про це повідомляє АрміяInform. Міжнародні партнери мали змогу особисто побачити, як Україна виконує домовленості зі свого боку.

– Ми з моїми колегами переконалися у тому, що українська сторона дійсно виконала свою частину договору, що дозволить на подальших зустрічах із представниками Російської Федерації впливати на дотримання домовленостей. Це розведення сил та засобів є частиною підготовки до майбутнього саміту. Дуже важливим є те, щоб після відводу українських військ їхнє місце зайняли підрозділи української поліції та нацгвардії, і вони дійсно ефективно забезпечуватимуть порядок у даному районі, – повідомив під час спілкування із пресою тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.

У свою чергу, начальник Генерального штабу генерал-лейтенант Руслан Хомчак наголосив, що іноземні дипломати переконалися у тому, що на ділянках, де відбулось відведення, обстрілів не було. Українські війська готові реагувати на всі ситуації. На даний момент контроль у Золотому та поблизу здійснюють представники ОБСЄ, СЦКК та Національної поліції України. Із завтрашнього дня ми будемо готові виконувати подальші заходи із дзеркального розведення сил та засобів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини, ООС