ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Євросоюз зберігатиме антиросійські санкції до повного виконання Мінських домовленостей

13 Листопада 2019
Євросоюз зберігатиме антиросійські санкції до повного виконання Мінських домовленостей

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква провів зустріч із спеціальним радником Президента Європейської комісії з питань України Ельмаром Броком. Як повідомляє пресслужба Офісу, на зустрічі обговорювали пріоритети України у відносинах з Євросоюзом та інші важливі питання.

Пан Жовква подякував спеціальному радникові Броку за його постійну політичну підтримку України на шляху до європейської інтеграції та окреслив поважним гостям поступ у впровадженні українських реформ, зокрема в контексті виконання Угоди про асоціацію.

Ельмар Брок запевнив представника Офісу Президента України, що серед основних незмінних пріоритетів керівництва європейських інституцій — підтримка суверенітету й територіальної цілісності України, а також реформ у нашій державі.

Співрозмовники обговорили кілька тем, зокрема енергетичну безпеку в Європі. Ігор Жовква наголосив, що Україна залишається надійним партнером у транзиті енергоносіїв. Він закликав усі держави, які є членами Євросоюзу, зберігати єдність у питанні дотримання енергетичного законодавства ЄС.

Під час зустрічі спеціальний радник Президента Єврокомісії з питань України окремо підкреслив, що Європейський Союз зберігатиме санкції до повного виконання Мінських домовленостей.

Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини світу та України