ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Києві відбудеться щорічний Міжнародний форум “Інформаційна безпека: актуальні тренди-2019”

17 Листопада 2019
У Києві відбудеться щорічний Міжнародний форум “Інформаційна безпека: актуальні тренди-2019”

7 грудня в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться щорічний  Міжнародний форум “Інформаційна безпека: актуальні тренди-2019”. Метою заходу є формування в Україні цілісного професійного середовища фахівців із питань інформаційної безпеки у дружній співпраці з профільними вітчизняними органами державної влади та іноземними партнерами.

Останні кілька років форум збирає аудиторії експертів та слухачів з багатьох країн світу. Зокрема, серед учасників зустрічей були представники таких країн, як: Естонія, Литва, Польща, Іспанія, Ізраїль, Казахстан, Білорусь, Латвія, Азербайджан, Туреччина.

Традиційно у заходах форуму беруть участь незалежні іноземні та українські експерти, журналісти, представники Міністерства оборони України, Військово-дипломатичної академії, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Академії управління при Президентові України, регіональних органів влади та вищих навчальних закладів з різних регіонів. Фахівці обмінюються знаннями та досвідом у форматі панельних дискусій, майстер-класів, презентацій, доповідей, вебінарів з метою поширення серед широких верств населення України знань та практичних навичок щодо розпізнавання та протидії гібридним інформаційним агресіям.

Про спікерів форуму можна дізнатись на фесбук-спільноті заходу, а щоб відвідати захід необхібно пройти онлайн реєстрацію.

 

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини