ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Розведення сил у Золотому: як відбувається процес і що про це кажуть місцеві

4 Листопада 2019
Розведення сил у Золотому: як відбувається процес і що про це кажуть місцеві

Триває дзеркальне розведення військ, що нині проходить на ділянці № 2 поблизу Золотого-4 Луганської області. Для забезпечення правопорядку та спокою мирних жителів на зазначеній вище ділянці бійці Національної гвардії України разом зі співробітниками Національної поліції України зі складу Об’єднаних сил несуть службу у посиленому режимі.

Кілька спільних піших нарядів гвардійців та поліцейських патрулюють вулиці Золотого-4. Також у населеному пункті задіяні цілодобові мобільні блокпости, дії яких спрямовані на забезпечення правопорядку, повідомляє пресцентр ООС.

Місцеві з осторогою, щоб не зурочити, все ж констатують відсутність стрілянини.

— Я 32 роки пропрацювала у місцевому дитсадку. У 2014-му, коли на нашу землю прийшла війна, його закрили. Через деякий час у будівлю влучив ворожий снаряд, завалився дах, а всі вікна повилітали. У мене серце кров’ю обливається, коли я спостерігаю, як дитсадок руйнується. До речі, минулого місяця російська куля прилетіла і у моє вікно… Дякувати Богу, що я була в іншій кімнаті. Нині вже близько десяти днів у нас спокійно, ми нарадуватися не можемо, аж не віриться.., — зі сльозами на очах говорить жителька Золотого-4 Анна Михайлівна.

Під час розмови з жінкою гвардійці довідалися, що вона мешкає сама. Тому військові допомогли Анні Михайлівні із заготівлею дров на зиму та запевнили, що жінка може звертатися до них по допомогу в будь-яку хвилину.

Стежте за нами в Instagram
Новини, ООС