ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Андрій Загороднюк провів низку робочих зустрічей в рамках безпекового форуму у Канаді

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 24 Листопада 2019, 14:30

Делегація Міністерства оборони України на чолі з міністром Андрієм Загороднюком  взяла участь у щорічному Міжнародному безпековому форумі, який щойно завершився у канадському Галіфаксі. В рамках заходу глава військового відомства України провів низку двосторонніх зустрічей, поспілкувався зі світовими лідерами думок та українською громадою в Канаді. Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони України.

Під час зустрічей українського міністра, зокрема, з начальником штабу оборони збройних сил Канади генералом Джонатаном  Венсом, командувачем сил спеціальних операцій збройних сил Канади  генерал-майором Пітером Дейвом та колишнім головою Комітету з питань національної безпеки та оборони канадського парламенту Стівеном Ф’юром було висловлено щиру подяку за допомогу у військово-технічній сфері та підтримку позиції Украйни на міжнародній арені. Обговорювався хід реформ в українській оборонній галузі та курс на впровадження стандартів НАТО в Україні.

Виступаючи у панельній дискусії з тематики гібридного впливу та кіберзагроз Андрій Загороднюк наголосив на тому, що на сьогодні Україна є країною, яка не лише протистоїть збройній агресії,  а фактично стала й “полем битви” і постійно відбиває атаки – як в інформаційному, так і в кібернетичному просторі.

– Ми постійно вчимося, багато чого знаємо і  розуміємо. Ми вже навчилися відбивати такі атаки, але простір постійно розвивається, спонукаючи нас діяти набагато активніше, – зазначив Андрій Загороднюк. – Сьогодні багато країн інвестують в розвиток кібернетичного напряму, але, на жаль, ми ніколи не будемо діяти швидше ніж ті, хто цілеспрямовано розробляє нові форми ведення інформаційних і кібернетичних війн. Тому єдиним можливим фактором спротиву є загальні зусилля країн, а також людей, які в них проживають, протистояти таким викликам”.

На думку Міністра, це має викладатися у школах, аби змалечку навчати населення, як відрізняти правду від неправди, як перевіряти інформацію і дотримуватися “цифрової гігієни”. У якості прикладу Андрій Загороднюк навів досвід Бельгії, де наразі школярі проходять такі уроки і навчаються орієнтуватися в інформаційних потоках. Міністр оборони України підкреслив, що подібні приклади мають стати загальним підходом та однією зі складових загальної культури людей.

Читайте нас у Facebook
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах
$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах

Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.

«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

ВАКАНСІЇ
Офіцер інформаційно-аналітичної групи

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Водій-електрик

від 25000 до 45000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Хмельницький та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

Радіотелеграфіст у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Розвідник в ЗСУ

від 35000 до 100000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

--- ---