Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Армія отримала перші 100 серійних ракет «Вільха»

11 Листопада 2019
Армія отримала перші 100 серійних ракет «Вільха»

Цього року до українського війська почали надходити перші серійні ракети «Вільха» і до січня 2020 року очікуються подальші постачання. Також для потреб важкої артилерії у вітчизняного виробника закуплено 152-мм снаряди під наявні запаси порохів, а «Укроборонпром» найближчим часом має організувати серійне виробництво модернізованих реактивних систем залпового вогню «Верба», яка пройшла всі необхідні випробування і взята на озброєння.

Про це кореспондентам АрміяInform повідомив представник Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України полковник Владислав Шостак.

Також АрміяInform стало відомо, що очікуване у цьому році завершення розробки 155-мм установки «Богдана» може не здійснитися через несвоєчасне постачання боєприпасів турецьким підрядником, випробування гармати поки ще не відбулося.

У перспективі для потреб артилерії в Україні вироблятимуть пороха, гільзи, капсуль та підривник. «Укроборонпром» активно працює над впровадженням цього виробництва.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Озброєння та техніка