ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Міноборони РФ хоче прирівняти Крим до «пустелі». Військовослужбовцям доплачуватимуть

Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 29 Листопада 2019, 13:33

Міністерство оборони Російської Федерації має намір прирівняти територію анексованого Криму до «пустельних і безводних місцевостей» із несприятливими кліматичними або екологічними умовами.

Про це йдеться у російському законопроєкті «Про внесення зміни у додаток до постанови уряду Росії від 30 грудня 2011 р №1237», повідомляє «Новинарня».

«Проєктом постанови передбачається віднесення території Республіки Крим до пустельних і безводних місцевостей і встановлення військовослужбовцям, які проходять військову службу за контрактом, і співробітникам деяких федеральних органів виконавчої влади, які проходять військову службу (службу) в військових частинах (організаціях), дислокованих на території республіки Крим, коефіцієнта в розмірі 1,1 до грошового забезпечення», йдеться у зведенні пропозицій по підготовці проєкту постанови.

Наразі цей проєкт не прийнятий і знаходиться на стадії експертизи.

У пояснювальній записці також указується на погіршення кліматичних умов і загострення екологічної обстановки в місцях дислокації військових частин РФ в Криму. Причиною цього в Міноборони називають припинення Україною подачі на півострів дніпровської води по Північно-Кримському каналу.

«До 2014 року канал забезпечував територію Криму на 80-87% обсягу забору води, але, незважаючи на це, проблема нестачі прісної води зберігалася. У квітні 2014 року подача води з Дніпра на Кримський півострів була повністю припинена. Через невелику кількість опадів і бідну річкову мережу на території Криму почалась нестача прісної води», пишуть автори проєкту.

Постанову уряду, що включає Крим в число регіонів, за службу в яких пропонується здійснювати доплату, планується ввести в дію в квітні 2020 року.

 

Читайте нас в Telegram
«Кров війни» — Lasar’s Group показали полювання на російську логістику за десятки кілометрів від фронту

Спецпідрозділ БпАК Lasar’s Group НГУ показав кадри знищення російської логістики.

Повний кавалер ордена Богдана Хмельницького — 30 бригаду очолив підполковник Євген Кочервей
Повний кавалер ордена Богдана Хмельницького — 30 бригаду очолив підполковник Євген Кочервей

У 30 окремій механізованій бригаді імені князя Костянтина Острозького змінився командир — бригаду очолив підполковник Євген Кочервей.

«Шукала легкі гроші»: агентка фсб, яка наводила ракети на Чернігів, отримала 15 років тюрми
«Шукала легкі гроші»: агентка фсб, яка наводила ракети на Чернігів, отримала 15 років тюрми

У Чернігові до 15 років ув’язнення засудили агентку фсб, яка коригувала російські удари по місту та готувала нову атаку.

Штурмовики «Скелі» показали, як вибили окупантів із зайнятих позицій
Штурмовики «Скелі» показали, як вибили окупантів із зайнятих позицій

Бійці 425-го окремого штурмового полку «Скеля» показали, як вибивають окупантів з української землі.

«Великій нафтовій державі» знову не вистачає бензину: на росії заговорили про нову паливну кризу
«Великій нафтовій державі» знову не вистачає бензину: на росії заговорили про нову паливну кризу

На росії загострюється паливна проблема: дефіцит бензину вже виходить за межі біржової статистики та б’є по внутрішньому ринку.

Працювали на росію і штурмували позиції ЗСУ: зрадники отримали вироки
Працювали на росію і штурмували позиції ЗСУ: зрадники отримали вироки

Дев’ять громадян України, які воювали на боці росії, отримали реальні терміни увʼязнення — 15 років з конфіскацією майна.

ВАКАНСІЇ
Кулеметник

від 20500 до 20500 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Оператор БпЛА квадракоптерного типу

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Стрілець-зенітник

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Навідник зенітного артилерійського відділення взводу охорони

від 21000 до 121000 грн

Васильків, Київська область

Навідник (ЗУ 23-2)

від 24000 до 55000 грн

Ковель

Краматорський прикордонний загін

Водій-електрик | Військова частина А0528

від 22000 до 120000 грн

Одеса, Одеська область

--- ---