ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

ЗСУ готові до всіх сценаріїв розвитку подій на Донбасі – начальник CIMIC Олексій Ноздрачов

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Листопада 2019, 18:45 2

Начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов під час дискусії щодо припинення вогню та розведення військ на Донбасі у перебігу Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» заявив, що ЗСУ готові до всіх сценаріїв розвитку подій: як до мирних, так і до фази бойових дій.

– Найбільша відповідальність лягає на командувача Об’єднаних сил. Він не є дипломатом, він військовий, перед яким стоїть два найголовніші завдання. Це створення умов для державної влади, щоб вона змогла забезпечити соціальні гарантії й верховенство права на звільнених територіях, і це забезпечення безпеки у визначених районах Донецької та Луганської областей, – підкреслив полковник.

Олексій Ноздрачов також зауважив, що часто Збройні Сили ставлять на місце державної влади, що є помилковим, адже ЗСУ покликані створювати ті чи інші умови для держави.

– У 2014 році це були дії щодо збереження державного кордону, нині – це також і створення умов для мирних переговорів та пошуку іншого шляху вирішення збройного конфлікту. При цьому армія готова до всіх сценаріїв, як до мирних, так і до фази бойових дій, – наголосив начальник CIMIC.

 

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини